Běžecké batohy, opasky, camelbacky

Batoh Ferrino X-cross 12 - vaše druhá kůže

Batoh Ferrino X-cross 12 - vaše druhá kůže

Batoh Ferrino Xcross 12 má velmi široké spektrum využití. Je vhodný jak pro běh a to včetně ultrazávodů, tak pro cyklistiku, turistiku a zimní sporty. Mezi jeho hlavní přednosti patří nízká hmotnost a skvěle padnoucí ergonomický střih.Materiál: Nylon 50D Dot Dobby Ripstop

Hmotnost: 430g

Objem: 12l

Dodává:Ferrino CZ

Infocena: 1463 Kč

Více na www.ferrino.cz

 

 

Batoh má spoustu kapes na bederních popruzíchBatoh má spoustu kapes na bederních popruzích

Batoh má dostatek prostoru pro nádoby s vodouBatoh má dostatek prostoru pro nádoby s vodou

Součástí batohu jsou úchyty pro trekingové holeSoučástí batohu jsou úchyty pro trekingové hole

 

 

 

Běžci ocení hodně úložného prostoru v popruzích

Batoh má dvě hlavní kapsy, z toho jedna na vnitřní straně zad je primárně určena pro camelbak. Tato kapsa je samozřejmě opatřena otvorem pro hadičku baku, která se dá uchytit na ramenním popruhu batohu. Druhá hlavní velká kapsa slouží pro uložení vašich věcí. Součástí hlavní kapsy je malá kapsička ze síťoviny s karabinou na klíče, vhodná je ale také např. na umístění vašeho mobilního telefonu.

Dalším úložním prostorem batohu jsou čtyři kapsy na bederních a ramenních popruzích. Tři kapsy jsou opatřeny zipem, čtvrtá na ramenním popruhu primárně sloužící k umístění bidonu je ze síťoviny. Tyto kapsy nejsou příliš veliké, za to jsou velmi praktické. Umožní vám manipulaci s předměty, které budete potřebovat při sportovní aktivitě, aniž byste museli činnost přerušit. Může jít např. o energetické gely, tyčinky, mobilní telefon nebo drobné oblečení (rukavice, šátek, čepice).

Batoh je velmi dobře ergonomicky propracován a skvěle sedí. Záda a popruhy jsou mírně vyztuženy, vyrobeny z prodyšné síťoviny. Velikost batohu si můžete nastavit s pomocí ramenních popruhů, které lze prodloužit až na délku 47 cm. Hrudní pás batohu se zapíná pomocí přezky a je také výškově nastavitelný. Další možností upevnění je délkově nastavitelný bederní popruh opatřený přezkou. V tomto popruhu jsou mimo jiné integrované i dva držáky na lahev.

Součástí batohu jsou úchyty pro světlo, trekkingové hole a záchranná píšťalka. Batoh je opatřen reflexními prvky.

Velká kapacita úložného prostoru a nízká váha

Mezi klady tohoto batohu patří jistě jeho nízká hmotnost a zároveň veliký objem. Batoh tak můžete využít na sportovní akce, kde s sebou budete potřebovat větší množství vybavení, zároveň i na menší výlety, kdy s sebou budete mít např. jen vak s vodou a klíče. Díky jeho nízké váze tak nebudete mít pocit, že vláčíte prázdnou krosnu. Přesto, ale pokud se rozhodnete jít na kratší závod, kde není nutné mít s sebou větší množství vybavení, doporučila bych si pořídit batoh s menším objemem.

Dalším kladem tohoto batohu je bezesporu velké množství dostupných kapes, do kterých se pohodlně dostanete, aniž byste si batoh museli rozepínat a sundávat. Tento fakt ocení snad téměř každý, už jen při odchodu z domu, kdy potřebujete zamknout a někam uložit vaše klíče.

Dalším plusem tohoto batohu je velká úložná kapacita pro nádoby s vodou. Tekutiny tak nezbytně nutné pro vaše výkony např. při ultra závodech, můžete mít uloženy v kapse na camelbak a dále na bederních a ramenních popruzích (celkem tři lahve). S takovouto zásobou vody, se můžete pustit už do opravdu velkých akcí.

 

Batoh má spoustu úložných prostorůBatoh má spoustu úložných prostorů

 

Co se nám líbí:

- velké množství dostupných kapes

- nízká hmotnost

- úložná kapacita pro nádoby s vodou


Diskuse

Peter
Peter
Neviem na ake flase su usite tie kapsy na flase po bokoch... ale su absolutne nepouzitelne pre normalne cyklo flase a pod. A uz vobec nesplnaju ucel sikovneho pristupu pocas aktivity bez toho aby sa nemusela vyvinut dostatocna sila na vytiahnutie flase z kapsy. Co horsie... musia sa pouzit obe ruky ci dokonca dat batoh dole chrbta... nehovoriac o ich namahe ich dat spat. Akoze dakujem za takyto bezva bezecky batoh. Posielam ho spat do shopu.
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku