KOMERČNÍ PREZENTACE Běžecký textil

Dostaň z běhu maximální zážitek i výkon

Dostaň z běhu maximální zážitek i výkon

(KOMERČNÍ PREZENTACE) Počasí nám začíná přát a to znamená jediné – vybíháme! Jste vášnivými běžci nebo s během prozatím jen tak „koketujete“ a vyběhnout vás stojí mraky přemlouvání? My víme, jak si běh dokážete užít na maximum a zároveň dosáhnete skvělých výsledků.Až vám to prozradíme, nebudete se moc dočkat, až vyběhnete! Rok 2016 je rokem běhu, každý běhá, každý si to užívá, je to fenomén. Co na tom každý vidí? Vylepšíte fyzičku, postavu, staráte se o své zdraví, volný čas kvalitně zaplníte, je to prostě zábava.

Nová běžecká výbava = motorový pohon k vyběhnutí

Základem každého běhu je jednoznačně kvalitní výbava. Rozhodně nepodceňujte její výběr. Nekvalitní výbava se podepíše na vašich kloubech, zádech, kolenou a celkovém zdraví. V neposlední řadě si s nekvalitní výbavou běh prostě neužijete, nepodpoří vás ani vaše výsledky, protože to prostě nedokáže. Věnujte pozornost především výběru běžecké obuvi. My jsme si vybrali na e-shopu a-mania.cz a vybrali jsme pro vás TOP běžecké modely na sezónu 2016.

Boost – adidas vsází na energii

Značka adidas nabízí širokou nabídku běžecké obuvi. Naleznete zde modely Supernova, Response, adiZero atd. Momentálně největším „hitem“ jsou modely Boost. Ty nabízí maximální energetickou návratnost, tepelnou stálost, dopadová energie je naplno využita, a tak zaručuje rychlejší i delší běh. Můžete vyběhnout za každého počasí, materiál Boost nemění své vlastnosti ani při -20◦C až + 40◦C.

 

Boost nabízí energetickou návratnostBoost nabízí energetickou návratnost

 

Modely Boost se liší dle procenta obsažení technologie Boost. 100% Boost naleznete v modelech Ultra Boost. Ty jsou nejměkčí, je v nich pohodlí jako v „bačkůrce“. Kdo chce mít trochu pevnější či tvrdší dopad volí např. modely Energy Boost nebo Supernova.

 

Model ultra boostModel ultra boost

SupernovaSupernova

Energy boostEnergy boost

 

Oblečení kombinující technologie a styl

 

adidas kombinuje technologii a styladidas kombinuje technologii a styl

 

Na letošní sezónu vypouští adidas perfektní běžecké kousky. Jsou plné barev a funkčních technologií. Vyberou si zde ženy i muži.

 

Pánské trikoPánské triko

Zajímavý design dámských shortekZajímavý design dámských shortek

Pohodlné funkční běžecké tříčtvrťákyPohodlné funkční běžecké tříčtvrťáky

 

Osobní trenér vždy při ruce

Vytěžte z běhu maximum. Jak? Stačí si pořídit vymakaný sporttester adidas v podobě hodinek miCoach Smart Run, který patří k nejlepším sporttesterům na trhu. Kdo má raději užší styl, tak volí miCoach fitSmart. Chcete-li se o tomto osobním trenérovi dozvědět více, klikněte zde.


BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku