RECENZE VYBAVENÍ Běžecký textil

RECENZE: Běžecké kompresní podkolenky CEP Ultralight

RECENZE: Běžecké kompresní podkolenky CEP Ultralight

Lehounké běžecké kompresní podkolenky z extra tenké pleteniny a zároveň se silnou kompresí pro podporu optimálního výkonu.Údaje výrobce:

Materiál:polyamid
spandex
polypropylen
Barevné varianty: černá, bílá, červená, viper, elektrická růžová (pouze v dámském provedení), elektrická modř
Dostupné velikosti: II - IV dámské, III - V pánské
Infocena: 1350 Kč
Dodává: CEP
Více info na www.cepsports.cz

 

Technologie

Běžecké kompresní podkolenky CEP Ultralight z tenké pleteniny jsou o více než 30 % lehčí než běžecké kompresní podkolenky CEP verze 2.0. Poskytují extra silnou kompresi, čímž zajistí optimální výkon během tréninku či závodu. Jsou ušity z polypropylenových vláken, které výborně odvádí vlhkost a zároveň zajišťují optimální termoregulaci za teplého počasí díky svému chladicímu efektu.

Na noze jsou velmi příjemné a dobře padnou i v těsné sportovní obuvi, neboť jsou v oblasti chodidla polstrované jen minimálně. Zároveň se skvěle anatomicky přizpůsobí chodidlu a dobře drží. Jsou antibakteriální a obsahují zápach pohlcující činitele, můžete si je tedy nechat na nohou i po závodě a využít je jako regenerační prostředek.


Běžecké kompresní podkolenky ultralight

CEP Ultralight při testování

Běžecké kompresní podkolenky ultralight

 

Prohlédněte si i další fotografie k článku...


 

Vlastní zkušenost

Běžecké kompresní podkolenky CEP Ultralight jsou určeny především pro výkonnostní sportovce na závody či tréninky. Díky všem výše uvedeným vlastnostem jsou na běh velice příjemné, velká komprese snižuje svalové vibrace a poskytuje svalům i kloubům stabilitu, čímž působí jako prevence před zraněními. Jsou lehounké a díky termoregulačním vlastnostem si je bez obav můžete vzít i ve větším teple, hřát vás nebudou.

Sama jsem je testovala nejen při samotném běhu, ale i po závodě pro urychlení regenerace a na regenerační klusy po tréninku či závodě. Ve všech případech se mi velice osvědčily, a navíc jsem ocenila, že se poměrně snadno navlékají a vysvlékají, což není u kompresních podkolenek zcela samozřejmé. Při delších závodech a pobytech jsem ocenila i antibakteriální úpravu, ponožky opravdu vydržely dlouhou dobu bez zápachu.

CEP_1

Zaujalo mě:
  • Výborně padnou na nohu
  • Velmi lehounké
  • Dobrá termoregulace
  • Snadné navlékání
  • Pěkné provedení

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku