SOUTĚŽE

Krkonošský půlmaraton: SOUTĚŽÍME O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO!

Běháte rádi horskými pěšinami? Místo města raději vyrazíte do přírody? Svůj nejlepší čas na 21 km dlouhé trati si můžete vylepšit 27. června na Krkonošském půlmaratonu. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a startovné může být vaše.Krkonošský půlmaraton

Krkonošský půlmaraton je nejen kvalitní běžecký závod pyšnící se nádhernou a členitou tratí, která běžci dá poznat krásu nejvýchodnější výspy Krkonoš, je také „Během proti utíkání“!. Běžci mohou svým startovným přispět na konto neziskové organizace Člověk v Tísni. V tomto roce pomohou peníze z charitativního startovného lidem na Ukrajině, kde své domovy muselo následkem války opustit už více než 1 milion obyvatel.

O co se soutěží?

3x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 20. června.

2. Vylosujeme 3 výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Barbora Slezáková

Veronika Fojtíková

Jan Kejzlar

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku