SOUTĚŽE

HORSKÁ VÝZVA KRKONOŠE - soutěž o startovné - UKONČENO!

HORSKÁ VÝZVA KRKONOŠE - soutěž o startovné - UKONČENO!

Dny do dalšího závodu seriálu Horské výzvy se krátí. Tentokrát se bude soutěžit v Krkonoších a my vám přinášíme další možnost, jak startovné získat. Soutěžte a zaběhejte si v nádherném horském prostředí Krkonoš.Závod proběhne 12. a 13. června v Peci pod SněžkouNa programu nebudou chybět tři délky soutěžních tras - Long (69 km), Half (33 km) a Short (16 km) a vypsaný je i nesoutěžní Pochod s Mixitkou na čtrnáct kilometrů. Na každé trati jsou připraveny občerstvovací stanice. Běžci na nejdelší trati se mohou těšit na zastávky ve Špindlerově Mlýně, Labské a Luční Boudě, v Peci pod Sněžkou a na Soutoku ÚP. „Na občerstvovačkách bude připravena polévka, salámy, sýry s pečivem, ovoce, müsli tyčinky, čokoláda, nebo tolik oblíbené koláčky.

Přečtěte si více informací o závodě Horské výzva Krkonoše.

 

O co se hraje?

3x startovné na závod vybrané délky

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 5. června.

2. Vylosujeme 3 výherce a oslovíme jej emailem.

 

Výherci

Petra Kavijová

Martin Stezka

Karolína Jánošíková

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku