SOUTĚŽE

Soutěž o Buff® kolekci Antona Krupičky - UKONČENO

Soutěž o Buff® kolekci Antona Krupičky - UKONČENO

Máme pro vás tři produkty od firmy Buff®: šátek s UV ochranou na běh během horkých letních dnů, čelenku a visor (šátek s kšiltem). Vše s originálním potiskem z kolekce Tonyho Krupičky. Stačí odpovědět na pár jednoduchých otázek a budete zařazeni do slosování.Firma Buff®

Buff® - Flat is Boring

Buff® je španělská značka originálních multifunkčních bezešvých šátků ve tvaru tunelu. Šátky jsou vyrobeny z polyesterového vlákna, které je předurčuje na využití při různých sportovních aktivitách, ale i na běžné nošení. BUFF není jen obyčejná funkční věc, je to způsob vyjádření se. Proto jsou všechny šátky BUFF vyrobené pro obojí - pro intenzivní sport (běh, cyklistika a další), horské túry, dobrodružné cesty, ale i pro každodenní nošení do školy a práce. Multifunkční šátek můžete nosit na různé způsoby: čelenka, čepice, kukla, šátek na krk, potítko, maska, pirát.

 

Přečtěte si profil Antona Krupičky. Právě ve spolupráci s ním tato kolekce vznikla.

 

O co se hraje?

1. místo: Multifunkční šátek s UV filtrem

HIGH UV Protection BUFF® je multifunkční bezešvý šátek, vyrobený z materiálu Coolmax® extreme. Díky tomu zadrží 95% UV záření (UPF>20) a velmi rychle schne.

 

High UV Buff Anton

 

 

 

2. místo: Čelenka

Elastická čelenka Headband BUFF, vyrobená z materiálu Coolmax Extreme, zamezuje stékání potu z čela do obličeje a dovolí Vám naplno se soustředit na Vaše oblíbené letní sporty.

 

Headband BUFF Anton

 

 

3. místo: Šátek s kšiltem

Coolmaxová varianta klasického šátku Original BUFF s praktickým neoprenovým kšiltem. Šátek zachytí 95% UV záření a díky úpravě Polygyene, která zamezuje množení bakterií, vydrží mnohem déle bez nepříjemného zápachu.

 

Visor BUFF Anton

4. a další místo: Vyhrává každý! Všichni, kdo se soutěže zúčastní, obdrží slevový kupón 20 % slevy na nákup produktů Buff.

 

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 3. července.

2. Výherce vylosujeme a oslovíme je emailem.

Výherci

1. místo: Lenka Zahradníková

2. místo: Stanislav Najvert

3. místo: Tomáš Blabla

4. místo: VŠICHNI :)


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

 


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku