SOUTĚŽE

ULTRALABÁK - soutěž o startovné - UKONČENO

Labák je synonymem pro mekku horolezců i závody běžců již dlouhá desetiletí, ale nyní poprvé bude tato naprosto ojedinělá pískovcová krajina hostit běžecký ultra závod La Sportiva Ultratrail. Soutěžte o startovné a zaběhejte si v nádherném prostředí. 

Ultralabák logo

První zářijový víkend čeká na běžce a běžkyně 52 km s nastoupáním 1750 m. Nouze o náročné výběhy rozhodně nebude. Závodníci budou muset pokořit nejvyšší českou stolovou horu Děčínský Sněžník a o chvíli později i nejvyšší stolovou horu Saského Švýcarska – Grosser Zschirnstein. Ze startu v nadmořské výšce 130 m n. m. se bude šplhat rovnou na 723 m n. m. a závod je okořeněn i o přeshraniční průběh za hranicemi v sousedním Sasku.

 

Trasa závodu je vedena velmi atraktivní krajinou s mnoha dechberoucími výhledy. Startuje se v centru Děčína z kempu, který je zároveň cílem a místem pro afterparty. Závod je totiž myšlen kromě soutěžního rozměru jako příležitost pro setkání nadšenců ultraběhů. Přijďte si pozávodit do bizarního světa pískovcových skal. Vzít s sebou můžete i svého psa do kategorie DOG nebo kámoše do kategorie Relay (štafety).

Více infromací naleznete v termínovce na stránce závodu.

 

Ultralabák plakát

 

O co se soutěží?

3x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 23. srpna.

2. Vylosujeme 3 výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Martina Stehlíková
Petr Cetkovský
Martina Hampejsová

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku