SOUTĚŽE

ČEZ Jizerská 50 Run - soutěž o startovné - UKONČENO

ČEZ Jizerská 50 Run - soutěž o startovné - UKONČENO

Jizerské hory, čerstvý vzduch, měkký povrch, běh po lyžařských tratích. To vše můžete zažít na ČEZ Jizerské 50 run, dalším dílu ze seriálu Běhej Lesy. Odpovězte na jednoduchou otázku, třeba právě vy se stanete výhercem!ČEZ Jizerská 50 Run

Logo

V lednu na běžkách, v září po svých! Toto je heslo úžasného závodu vedeného po lyžařských tratích nádhernou krajinou Jizerských hor. V letošním ročníku výše zmíněné heslo platí doslova, nově totiž pořadatelé připravili lákavou výzvu v podobě tratě na 50 kilometrů po trase zimního závodu na běžkách.

 

 

 

ČEZ Jizerská 50 RUN nabídne 5. září 2015 i kratší trasy 23 a 12 kilometrů. V programu této akce nebudou chybět ani dětské závody. Více informací naleznete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

O co se soutěží?

2 x startovné na závod o libovolné délce

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 31. srpna.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Jozef Harčarík
Zuzana Slušná

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku