SOUTĚŽE

BĚH TEPLICKÝMI SKALAMI - soutěž o startovné - UKONČENO

BĚH TEPLICKÝMI SKALAMI - soutěž o startovné - UKONČENO

Proběhnout se skalním městem? Ano. Běh Teplickými skalami se už blíží. Že tam nechceš chybět? Zkus vyhrát startovné!Běh Teplickými skalami

Jedná se o veřejný terénní běh, který se uskutečnil poprvé při příležitosti Horolezeckého filmového festivalu v Teplicích nad Metují v srpnu 1994. Od té doby se tento závod koná každoročně vždy poslední srpnovou neděli jako součást sportovního programu Festivalu. Současná trať hlavního závodu LA SPORTIVA CROSS je dlouhá 11 km a vede po prohlídkovém okruhu teplického skalního města, kde nechybějí písčité úseky a schody, pouze úvodní a závěrečný kilometr jsou po asfaltu. Od roku 2011 je součástí závodu také dětský 2 km dlouhý běh BUBO BABY CROSS.  Dvaadvacátý ročník se uskuteční v neděli 30. srpna.

Více informaci najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

O co se soutěží?

3 x startovné na závod


Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 27. srpna.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme ho emailem.

 

Výherci

Daniel Rubič
Petra Schwaningerová
Lucie Hájková

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku