SOUTĚŽ: SOUTĚŽE

Soutěž o běžecký batoh Salomon! - UKONČENO

Soutěž o běžecký batoh Salomon! - UKONČENO

Stále ještě nemáte kvalitní běžecký batoh a běháte dlouhé běhy? Máte jedinečnou možnost soutěžit o Salomon běžecký batoh S-LAB ADV SKIN3 12SET nebo TRAIL 10.Salomon a kolekce S-LAB

Logo Salomon

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

 

S-LAB kolekce nabízí unikátní produkty, při jejichž vývoji se sportovci a návrháři společně podílejí na každém kroku vývoje. S-LAB se zároveň soustředí na vítězství, takže je pro vás zárukou kvalitního výkonu. S-LAB je kolekce vytvořená speciálně pro sportovce Salomon a jednotlivé produkty jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby nejlepších světových sportovců, kteří značku Salomon používají. Kolekce S-LAB vám zaručí tu nejvyšší kvalitu.

O co se soutěží?

Běžecký batoh Salomon dle výběru z následujících dvou:

 

Salomon Trail 10Salomon Trail 10

 

nebo

 

S-LAB ADV SKIN3 12SET zezaduS-LAB ADV SKIN3 12SET zezadu

 

 

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na následující otázku do 15. září.

2. Své odpovědi pište do diskuse pod článkem. K odpovědi PŘIPIŠTE SVŮJ EMAIL!

3. Výhercem se stane ten, kdo napíše nejzajímavější nebo nejoriginálnější odpověď. Vítězí odpověď vyhodnocená redakcí jako nejlepší.

4. Výherce si vybere jeden z běžeckých batohů, který si bude moct vyzvednout v pražském nebo brněnském Klubu cestovatelů.

 

OTÁZKA: S kým byste si chtěli aspoň jednou v životě zaběhat? A proč?

Všem soutěžícím moc děkujeme za účast v soutěži a jejich originální odpovědi. Některé nás zaujaly méně, některé více, ale rozhodně všem přejeme, aby se vám alespoň jednou v životě, pokud to je možné, podařilo zaběhat si s tím, s kým si přejete! Vítězná odpověď níže:

Výherce: Michal Černý

"Chtěl bych běžet s Járou Cimrmanem. Jára, přesto že je zakládající člen S-LAB vývojového týmu, stále nejraději běhá v zimníku a s kufrem. Proč? Máme snad očekávat že Salomon brzy představí nějaké opravdu revoluční novinky na poli vybavení pro běh? Musím to zjistit!"

(Výherce bude osloven emailem)

Další odpovědi, které nás zaujaly

Katka: Já bych si chtěla zaběhat s panem prezidentem Milošem Zemanem. Všimla jsem si, že se teď přes léto dal na různé sporty od pádlování po plavání. Myslím, že ani běh by pro něj nebyl problém. Navíc bychom si při výklusu mohli popovídat o tom, jak se běhá v Číně nebo Rusku :)

Dana: Chcela by som si zabehať s morskou pannou. A prečo? Lebo manžel mi povedal, že skor sa morská panna naučí behať ako ja plávať!

Radek: Chtěl bych alespoň na jeden den uzdravit někoho, kdo běhat nemůže. Zázrakem mu dát dobrou fyzickou kondici a pak s ním běžet celý den v horách. Chtěl bych mu ukázat nádheru svobodného pohybu v přírodě a pak vidět, jakou má radost.

Pepa: S nešťastníkem který si teď rve vlasy že místo klasické losovačky zvolil tenhle způsob určení výherce

Marta: S Usainem Boltem, ktery by mi nesl v tom krasnym batohu svacu a na zaver me pochvalil a udelal mi thajskou masaz chodidel.

Stáňa Černá: Chtěla bych se proběhnout s Milošem Škorpilem převlečeným za Křemílka, já bych vedle něj hopsala jako Vochomůrka. Běželi bychom mechem a kapradím, lesními pěšinami za Bobem a Bobkem a na občerstvení bychom se zastavili u Rákosníčka. Proč? Chtěla bych prožít Běžecký karneval s českým běžeckým guru!!!

Nori: Chcela by som, aspon raz v zivote zabehat s ludmi, ktori sem pisali koment.. :)


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek SvetBehu.cz. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


Diskuse

Zuzka
Zuzka

"3" - nohy pulmaraton s mým budoucim manzelem (on uz pulmaraton bezel, ja jen zacinam trenovat)


Takhle bychom meli maraton cely -kdyz uz budeme jedno (on pul a ja pul to je jeden cely :D)


 


zuzka.svrckova@gmail.com

Daniel Honzig
Daniel Honzig

Rád by jsem si chtěl zaběhnout s nejrychlejším mužem světa Boltem, protože i když běham rychlé sprinty aktivně. Rád bych vyděl ten rozdíl doopravdy a ne jen v TV

Radek
Radek

Chtěl bych alespoň na jeden den uzdravit někoho, kdo běhat nemůže. Zázrakem mu dát dobrou fyzickou kondici a pak s ním běžet celý den v horách. Chtěl bych mu ukázat nádheru svobodného pohybu v přírodě a pak vidět, jakou má radost.


E-mail: Leszcz.Radek@gmail.com

Ondra
Ondra

S Chuckem Norrisem, protože i kdybych byl nejrychlejší na světě, tak Chuck by byl pořád rychlejší a mě by to nutilo se stále zlepšovat a neusnout na vavřínech.


svejda14@seznam.cz

pepiik
pepiik

Chtěl bych si zaběhnout se Zátopkem, (samozřejmě kdyby ještě žil), některý jeho výtězný závod.


p3p11k@seznam.cz

Louisianka
Louisianka

Hmmm....s paní Kolombovou. Třeba ji nikdy nikdo neviděl právě proto, že běhá tak ukrutně rychle! ;)


Mějte se famfárově!


lucie.staudova@gmail.com

Jan Frnka
Jan Frnka

Forrest Gump. A proč? Když se dostaneš do problémů, utíkej.             Jan.Frnka@centrum. cz

Karlos
Karlos

Už jsem běhal s manželkou,dcerkou,synkem ale bohužel s otcem jsem to nestihnul a už nestihnu,Takže s Tatkou. Karelcacky@seznam.cz

Jiří Karásek
Jiří Karásek

Chtěl bych si zaběhat každý víkend s dobrou partou lidí v krásných horách.


jirkakarasek@seznam.cz

Veronika D.
Veronika D.

Samozřejmě že s Emelií Forsberg, která je ženskou ikonou této značky a miluje hory stejně jako já. A kdyby se přidal i Kilian Jornet, nezlobila bych se. :-)


arteveronikee@atlas.cz

Lucka M.
Lucka M.

Chtěla bych si jednou zaběhat se Scottem Jurkem, který je pro mne synonymem běhu na "dlouhé" tratě. A věřím, že on by ze mně dokázal vyždímat ještě víc, než se zatím povedlo mne samotné.


 


Scott je idolem mým,


byli bychom skvělý tým.


Zaběhat si s ním,


je to o čem sním.


 


lucinka.m1@seznam.cz


Chtěla bych si zaběhat s batohem S-LAB ADV SKIN3 12SET nebo TRAIL 10 :-)


petrzilkov@seznam.cz

Veficka
Veficka

S tátou, má artrózu kyčlí a běh by znamenal, že je zdravý !


 


vefvefvef@gmail.com

Jarda
Jarda

rád bych se dostal po svých na Lysou Horu s Vaším batohem na zádech

Robert Hanák
Robert Hanák

Každý máme nějaký běžecký vzor ,nebo je pro nás tím nej ,i já mám své favority ,ale běžet snimi mě  neláká protože bych viděl jen jejich záda :-)) .Běhání mě báví a mám z něj dobrý pocit a to je hlavní.

Robert Hanák
Robert Hanák

a ještě ten email


rhanakcz@seznam.cz

Lenka
Lenka

S člověkem, který si až do dne kdy jsme si spolu šli zaběhat o sobě myslel, že nesnáší běhání :-)


Protože by mi byl vděčný do konce života :-D.....vlastně spíše bych z toho měla obrovskou radost !!!!!!


lenkratoch fish seznam.cz

Jiří Štětka (Stetkins)
Jiří Štětka (Stetkins)

S Danem Orálkem a Radkem Brunnerem k těmto dvěma cítím úctu k tomu co dokázali a  dokazují v dlouhých tratích. Proč? Protože číslem věku jsme skoro nastejno!!!

Filip
Filip

S borci z kmene Tarahumaru. Ti jsou přeci Born to Run.:D


 


Filipherbs92@gmail.com

Martin Bednář
Martin Bednář

Rád bych si zaběhal se svým synem. Vlastně by mi stačilo vidět běhat jenom jeho, ale bohužel on toto nikdy nedokáže.


Dnes 7.9.2015 je mezinárodní den Duchenne - DMD, svalové dystrofie. Jednoho ze vzácných dosud nevyléčitelných onemocnění se kterým společně bojujeme.


A vlastně i já jsem začal běhat trošku i kvůli němu.


www.misabednar.cz


martin@misabednar.cz

Petra Královcová
Petra Královcová

Nejraději bych si zaběhala se svým tak o 20 let mladším já (takže těžká puberta) a řekla bych si: „ Podívej na to, jak je běhání super! Změní ti to život přesně, jak to teď potřebuješ. Tak se přestaň litovat, zvedni zadek a vyběhni tamhle ten kopeček.“


kralovcova.petra@gmail.com

Andrea
Andrea

Chtěla bych si zaběhat se svým přítelem, který je sice atlet a pravidelně závodí, ale dlouhá trať je pro něj 200m a se mnou moje vzdálenosti (5km+) běhat odmítáajkula@seznam.cz

Radek H.
Radek H.

Rád bych si zaběhal s panem Emilem Zátopkem a během běhu s ním probral jeho styl přípravy na dlouhé tréninky a závody, a hlavně návod na jeho odhodlanost vítězit.


 


maorh@volny.cz

Jaroslav Č.
Jaroslav Č.

Já bych rád rozběhal svou přítelkyni ale nemám šanci ono jí to nebaví.


Tak běhám sám.


cechcyk@seznam.cz

Martin Č.
Martin Č.

Strašně zajímavé by nylo běžet s Emilem Zátopkem, protože to byl Pan běžec, ale rád bych sr nechal tahat a inspirovat Scottem Jurkem na B7 ;-)

Martin Č.
Martin Č.

 


Martin Č.


Strašně zajímavé by nylo běžet s Emilem Zátopkem, protože to byl Pan běžec, ale rád bych sr nechal tahat a inspirovat Scottem Jurkem na B7 ;-)


mart.racek@seznam.cz

Pavel
Pavel

Chtěl bych si aspoň jednou zaběhat s Petrem Čtvrtníčkem.


Protože to ti jen představím a už se směju, co teprve na živo.


rozcedulnik@gmail.com

Láďa
Láďa

Ahoj všem sportovcům,


já bych se chtěl zaběhat se Zuzanou  Hejnovou, mojí bejvalou trat 400 př., abych viděl jak je rychlá a tímto ještě pogratulovat ke skvělým výsledkům na MS.


ladislav.zita@gmail.com

Nikola Vagalová
Nikola Vagalová

Chtěla bych si zaběhat s Forrestem Gumpem, protože jeho hlášky jsou nejlepší.. "Řekl jsem si, že když už jsem tak daleko, otočím se a poběžím dál."... " A od té chvíle už jsem stále jen utíkal. Já netušil, že je to k něčemu dobrý." ... Třeba tomu nebudete ani věřit, ale já utíkal jako vítr, od toho dne, když jsem někam šel, tak jsem utíkal." ... =)

Marek
Marek

Chtěl bych si zaběhat s "redakcí". Měli bychom tak spoustu času si říci, proč tato odpověď byla vybrána jako nejzajímavější či nejoriginálnější. :)


postovni.schranka.moje@seznam.cz

harzerka
harzerka

Alespoň jednou v životě bych si chtěla zaběhat s mým manželem. Ale to je sen .... ač je bývalý sportovec, dneska ho nevytáhnu ani na procházku na houby - což je na houby, protože takhle si místo něj budu muset pořídit psa, abych se při běhání sama nebála. To se ale nebude líbit našim kočkám, které jsou dost nervozní, a když jsou obvzlášť nervozní, běhají jako pošuci a přitom se občas proběhnou i manželovi po nohách. Ten se pak rozeběhne a honí kočky s florbalovou hokejkou, dokud některou nedohoní (nebojte, nezbije ji, jen jim tak hrozí) ... takže vlastně běhat umí i manžel, když se rozčílí ... a já bych měla upravit odpověď : CHTĚLA BYCH SI ZABĚHAT S MANŽELEM (ALE BEZ HOKEJKY) ... a teď mu jdu udělat snídani, než se mnou vyběhne.harzerka@gmail.com

Romana
Romana

Se svými 2 syny i manželem dohromady. Už máme našlápnuto, zatím jen na štafetový maraton, ale všichni v jednom týmu :-)


magic11@atlas.cz

Pavlina Kocichova
Pavlina Kocichova

Chtela bych si nekdy zabehat se svou sestrou Anetou,  ktera mi to porad slibuje, ale vubec se k tomu nema :(


Kocichovapavlina@seznam.cz

Dušan
Dušan

Jednoznačně s Ťopkem!!! Byl to velikán a to nejen ve sportu! Snad je mu nahoře nejlíp a všem počítá kilometry :-)dusanzapalac@seznam.cz


 

Vojta
Vojta

Fandím většinou těm nefavorizovaným, ikony k běhu bych jmenoval dlouho, ale sen je si zaběhat generačně s otcem a svými dvěma syny, společně, jen tak někde tam kde nad mořem vychází slunce... Polovinu snu jsme zatím přihlášením zrealizovali se svým starším synem a 10.10 v Koutech nad Desnou poběžíme bok po boku Spartana... moc se těším.. ;)


maly.vojtech@volny.cz

Katka Pospíšilová
Katka Pospíšilová

Tak to neváhám ani vteřinu - s Emelii Forsberg, protože je to neuvěřitelně inspirující osobnost, nejen svými úžasnými výkony, dechberoucími fotografiemi na fejsu a instagramu ale hlavně svým přístupem k běhu a životu!!! Prostě borka je to :) No a ten batoh by se mi hodil na treninkk abych s ní jednou udržela aspoň chvíli tempo (a taky abych s ní držela značku) :))


pospisilova.kp@gmail.com

Petr Pivoda
Petr Pivoda

Běhám s dětmi. Ty však předběhnu, v životě je nedoběhnu. Oni pak přeběhnou mne.


petrpivoda@seznam.cz

Anna Prostředníková
Anna Prostředníková

Ráda bych si zaběhala s horolezcem Radkem Jarošem..Protože je to naprostej borec, kterej pořád dokazuje obrovskou sílu ducha a neuvěřitelný odhodlání. A navíc je to moc pěknej chlap ;-)


prostrednikova.anna@gmail.com

Daniel Směja
Daniel Směja

S Danem Oralkem,  je to česká legenda.


Smejadaniel@gmail.com

Kingzero@centrum.cz
Kingzero@centrum.cz

Se svým Yorkšírem. Manželka tvrdí, že údajně běhat umí, ale na moje převýšení 560 metrů by určitě neměl.

Jirka
Jirka

S Forestem Gumpem, povzbuzování "běž Foreste, běž ... !!!" mám v hlavě při každém běhu. :-)


horatio.j@seznam.cz

Eva Joštová
Eva Joštová

S Jacobem Bínou. Sice jsme spolu už běželi Spartan race v Tatranské Ložnici, ale Jacob startoval o půl hodiny dříve a mě se ho nepodařilo doběhnout, nechápu to :-) ale na trati jsme byli oba ve stejnou dobu. Jen bych alespoň jednou v životě chtěla běžet po jeho boku, aby mě hecoval jeho drsnými hláškami a dostal ze mě maximum :-)


eva.jostova@seznam.cz

Pepa
Pepa

S nešťastníkem který si teď rve vlasy že místo klasické losovačky zvolil tenhle způsob určení výherce

Pepa
Pepa

Josef.svacina@seznam.cz

Michal Černý
Michal Černý

Chtěl bych běžet s Járou Cimrmanem. Jára, přesto že je zakládající člen S-LAB vývojového týmu, stále nejraději běhá v zimníku a s kufrem. Proč? Máme snad očekávat že Salomon brzy představí nějaké opravdu revoluční novinky na poli vybavení pro běh? Musím to zjistit!


cerny2121@seznam.cz

Stáňa Černá
Stáňa Černá

Chtěla bych se proběhnout s Milošem Škorpilem převlečeným za Křemílka, já bych vedle něj hopsala jako Vochomůrka. Běželi bychom mechem a kapradím, lesními pěšinami za Bobem a Bobkem a na občerstvení bychom se zastavili u Rákosníčka. Proč? Chtěla bych prožít Běžecký karneval s českým běžeckým guru!!!stanacerna@email.cz

Marta Mautschkova
Marta Mautschkova

S Usainem Boltem, ktery by mi nesl v tom krasnym batohu svacu a na zaver me pochvalil a udelal mi thajskou masaz chodidel.


mar01@seznam.cz

Romča
Romča

Otázka spíš je, kdo by do toho šel s blondýnou, která má silně  vyvinutý dezorientační smysl :) Takže beru kohokoliv


Příští rok chci zkusit B7, nechci to uběhnout,stačí, když to přežiju! Když budu mít batůžek, který mi mmch ladí k novým "spídkroskám", tak už se nemám na co vymlouvat a pak už jen ukecat někoho, kdo by do toho šel


chromaromana@gmail.com

Mattithjáh
Mattithjáh

no prubneme vtípek co jsem nedávno zaslechl : Můj syn uběhl 100 m za 14 sekund a pak hned skočil 5 metrů do dálkyTo je toho, můj syn uběhl maraton za 3 hodiny a do dálky skočil 6 metrůNo to je jasný, když měl tak dlouhý rozběh.

Milan Špaček
Milan Špaček

https://youtu.be/qWdFIXn2Mdo s Kukačkou určitě né :D


https://youtu.be/qWdFIXn2Mdo s Kukačkou určitě né  :D


spacek-milan@seznam.cz

Veronika Danielová
Veronika Danielová

Rada bych se proběhla s Alexandrou Hemsley...jeji knížku o behani jsem si koupila uplne nahodou...nic jsem od ni necekala...a diky ni jsem vcera bezela svuj prvni zavod...tak proto

Veronika Danielová
Veronika Danielová

Rada bych se proběhla s Alexandrou Hemsley...jeji knížku o behani jsem si koupila uplne nahodou...nic jsem od ni necekala...a diky ni jsem vcera bezela svuj prvni zavod...tak proto

Milan Špaček
Milan Špaček

https://youtu.be/qWdFIXn2Mdo s Kukačkou určitě né :D


spacek-milan@seznam.cz

Jakub Hladký
Jakub Hladký

Sám se sebou v kondici, kterou jsem měl loni, protože bych uviděl, jak pekelně jsem se za ten rok zlepšil :-)


hladky.jakub@seznam.cz

Tomas
Tomas

No přece s Vaší šéfredaktorkou! Vypadá jako čupr baba a ještě i snad běhá. Navíc má ráda hory a dlouhý traily, tak to je skoro ideál, no ne?:) ...a jelikož je tohle jednoznačně nejlepší kompliment koment, tak dáme rovnou osobní předání, hm? :)


P.S. ...ale bez přítele!


Rád, bych se proběhl s Jirkou Homoláčem! Je to můj vzor a pro mě nejlepší vytrvalec v Česku. Líbí se mi i jeho styl třeba ty sluneční brýle v jakých běhá. Prostě je to pán běžec! :)


matej.svejky@seznam.cz

Hana Václavíková
Hana Václavíková

Já už mám splněno! Na Ultralabáku (menší reklama - není zač) jsem se u propozic sešla se dvěma holkama - tykačka, kecy o trati a tak, jo ty běžíš ultra poprvé, hmmm, já jen půlku, taky poprvé tak dlouhej běh a co ty? Jen se mile usmála, že trochu běhá. A ona to byla Anka Straková. Paní Běžkyně. Jaujau! Jo, a pak mne, naprostého HOBÍKA pochválila, jak jsem pěkně běžela. Krásná duše.


hanavacl@seznam.cz

Kuba
Kuba

ja bych si chtel zabehat se vsema tema, kteri se behani posmivaji, shazuji vykony ostatnich a celkove vsechny, kteri se pokousi pro sebe neco delat stahuji zpatky. chtel bych je vzit na nejakej peknej vybeh a ukazat jim, jak je behani krasny, navykovy a jak jim muze zmenit zivot stejne jako ná vsem :-)


 


e-mail: j.kolomicenko@yahoo.com

Pavel Libich
Pavel Libich

Nejradsi bych si zabehal sam se sebou, jelikoz budu zarucene prvni, dobehnu nejdal, vostrym tempem a jeste si u toho zvladnu pokecat s kolegou, ktery je mezitim temer na pokraji smrti.


libichpavel@seznam.cz.

Pavel Weinert
Pavel Weinert
Kromě toaletního papíru běhám rád v podstatě s kýmkoliv. Jedničkou je samo Forrest Gump a také Můj soused, kterému je 63 a minulý víkend dal Běhej Lesy Jizerskou 50. Zdravím všechny v běhu.
plevka
plevka

tuze rád bych si zaběhal s panem Průjmem, říká se o něm, že je dost rychlý, tak by mě zajímalo, zda by mě porazil..


p.level@email.cz

Mikuše
Mikuše

S nevidomým Markem Moflárem ... Jasná volba


Pořádně dlouhou trasu. Po cestě by mě rozveseloval, přesvědčil mě, že to dám ... Zatejpoval by mě pak, co by bylo třeba. Jenže teď trénuje na Ironmana a hlavně by mě utekl.


miluse@juroskova.cz

Lucie Mlejnková
Lucie Mlejnková

S větrem o závod :)


 


luciemlejnkova@seznam.cz

petrik23
petrik23

Ja chcem bezat opat s vetrom o preteky...to by mi fakt urobilo radost a so zivym clovekom???  Urcite s legendarnym SAIDom AOUITom :)

Martin Benc
Martin Benc

Kevin Costner tančil s vlky, já bych si s nimi rád zaběhal :) martinbencob@seznam.cz

petrik23
petrik23

petrik22@pobox.sk. ak nahodou sa stastie usmeje

petrik23
petrik23

Ja chcem bezat opat s vetrom o preteky...to by mi fakt urobilo radost a so zivym clovekom???  Urcite s legendarnym SAIDom AOUITom :)


Už léta se snažím běhat s průjmem po závodech, ale pořád bez úspěchu. Pamatuju si na jednu teplou, letní noc, kdy vítr šelestil v korunách stromů, a od nás z bytu se ozývaly rychlé kroky doprovázené výkřiky rozléhajícími se v celé bytovce. Kdyby se člověk oprostil od naprosté koncentrace svěračů, zjistil by, že jeho technika nášlapování přes špičky, frekvence a akcelerace je naprosto famózní.  Leckdo by se mohl domnívat, že spatřil TARAHUMARU v celonočním vytrvaleckém závodě, opět spatřil ZÁTOPKOVU podivnou běžeckou techniku a také start spíše připomínající závod na 100m s USAINEM. Dokonce i výkřiky, jaké SCOTT JUREK před každým závodem vypustil z úst byly téměř totožné (tímto bych se chtěl konečně omluvit paní ve 4. patře nad námi, že se tu osudnou noc skoro nevyspala a také policii, která myslela, že byl někdo zabit násilnou smrtí). Následující den jsem zjistil, jaké "MONSTRUM" poskládané ze slavných běžců jsem stvořil... proto jsem začal pracovat na správné technice "VYVOLÁNÍ PRŮJMU". Po několika neúspěšných experimentech a zjišťování dostupných informací o vlivu kvality potravin na běh jsem vytáhl osvědčený recept po babičce přikrášlený BIO kvalitou v podobě rýžového mléka s třešněmi. Od té chvíle mohu slavnostně prohlásit, že běhám jako mí vysnění hrdinové, ale nejraději bych byl, kdybych mohl se všemi najednou proběhnout mexické kaňony a splnit si tak sen!


milas860@centrum.cz

Lukas Vavricek
Lukas Vavricek
Rad bych se jednou probehl s Emelie Forsberg nebo aspon nejakou dobu drzel jeji tempo. Prijde mi jako prijemny, pozitivni a vesely clovek. Treba bych dal i UTMB jen si to jednou zkusit jake to je s touhle borkou v behu. :-)

l.vavricek@centrum.cz
Lukas Vavricek
Lukas Vavricek
Rad bych se jednou probehl s Emelie Forsberg nebo aspon nejakou dobu drzel jeji tempo. Prijde mi jako prijemny, pozitivni a vesely clovek. Treba bych dal i UTMB jen si to jednou zkusit jake to je s touhle borkou v behu. :-)

l.vavricek@centrum.cz
Lukas Vavricek
Lukas Vavricek
Rad bych se jednou probehl s Emelie Forsberg nebo aspon nejakou dobu drzel jeji tempo. Prijde mi jako prijemny, pozitivni a vesely clovek. Treba bych dal i UTMB jen si to jednou zkusit jake to je s touhle borkou v behu. :-)

l.vavricek@centrum.cz
Tereza Sochorová
Tereza Sochorová

Chtěla bych si zaběhat se šnekem, abych aspoň jednou byla rychlejší než běhací parťák :)terez.91@seznam.cz

Golem
Golem

S kým-že bych si zaběhal včera, dnes a zítra ? Včera bych nejraději vyběhl s Ivanem ( za zvuku melodie - Běž domů Ivane, čeká tě.... ), aby jsme zase nemuseli běhat, jak někdo píská v zemi, kde včera, znamená již zítra - takže ve Strakonicích 21.srpna. Dnes, dejme tomu, že je středa - tudíž běhu je třeba! To bych si vážně zaběhal z nějakou pražskou běhnou, mají v Praze hned 2 ligy středečních závodů každý měsíc ( kdy bojují za znění hitu Janka Ledeckého - Jsi tak pěkná, pěkná běhnáá.... ) no a taková liga u nás na Šumavě chybí, závidím. Zítra bych rád běžel s Michaelou Kofrovou. Minule mi při SHB utekla z vrcholu Sedla a jelikož jsem vypiloval trailové seběhy, budu-li mít tu čest spoluběhu na Šumavském Šutru, určitě si jí utéct nenechám :-)...A co melodie? No přece za zvuku tónů Vltavy, stejně se pan skladatel inspiroval na Šumavské Čenkárně.              ha.mi.vel@seznam.cz

Radana Honsová
Radana Honsová

....s Forestem Gumpem

Petr Josefus
Petr Josefus

Se všema co to okomentovali na facebooku a myslí si, že vyhrajou:-) petr.josefus@gmail.com

Martin Skácel
Martin Skácel

Philadelphske schody s Rockym Balboou, ale i pres jeho vek verim, ze bych mel co delat, abych mu byl alespon rovnocenym souperem :-). prosider@seznam.cz

Tomáš Meravý
Tomáš Meravý

Chtěl bych si zaběhat se svou budoucí ženou i když ji ještě ani neznám ;) potkat svou budoucí partnerku, při nějakém závodě by bylo super :-) byla by jistota, že aspoň jeden koníček by byl společný :)


t.meravy@email.cz

Marcela Janoutová
Marcela Janoutová

Je krásný, slunečný den, běžím s větrem o závod, vítr ve vlasech, moje tělo se leskne potem, nohy se sotva dotknou země. Běží se mi zlehka po hřebenu dechberoucích hor, naplním si v potoce Hydrovak ve skvělém batohu, který sedí jako ulitý (ano!!! Je to ten od Salomonu z kolepce S-LAB) a vydávám se směle po boku Emelie Forsberg dál, vstříc novému dobrodružství.


Moc ráda bych si zaběhlala s Emelie, protože je to nespoutaný živel, běhá na neuvěřitelných místech a v neskutečném tempu, takže jednou si s ní vyběhnou a stačit jejímu tempu, to bych si přála. A pak si po běhu zacvičit jógu...:-) marcela.janoutova@gmail.com

Paflina Fer
Paflina Fer

Ahoj, je úplně jedno s kým, ale musí mít dobrou náladu a chuť běžet. Pak je to to pravý ;-)


pa.juska@email.cz

Igi
Igi

Sám se sebou. Všude jsou rychlejší i pomalejší kolegové běžci. Vždy mě někdo porazí, ale i já předběhnu řadu závodníků. Těm prvním to přeji, k těm druhým chovám respekt. Chci však mít pokaždé lepší čas než minulý závod a vždy soupeřím jen sám se sebou. Jsem sám sobě jediným soupeřem. Pokud bych běžel sám se sebou, můj soutěživý duch by mi nedopustil prohrát ;)

Igi
Igi

recoilcz@gmail.com

Renáta Dvořáková
Renáta Dvořáková

Dobrý den, chtěla bych si zaběhat s Emelie Fosbergovou. Je to úžasný a milý člověk  a vynikající sportovec. Miluje hory, tak jako já, a určitě bychom si měli o čem povídat. Je pro mě velkou inspirací a velmi často, když už nemůžu, tak mě motivuje. Ráda bych se jí také zeptala, jak "sakra" uběhla těch 110 km za 10:39:57? :-D Díky!!! Renata (dvorak.ren@gmail.com)

Ladislav Matejcek
Ladislav Matejcek

Chtel bych si zabehat se svou zenou,tak jak se o to snazime,kdyz nam to casove vyjde.Jen s ni si tento skvely pohyb vychutnam do posledni kapky a nasledna endorfinova lazen se neda nicim popsat...!...a jsem si naprosto jist,ze o ten batoh by jsme se stridali,tak,jak to delame se vsim!Hezky den vsem.


 


b.krteckova@seznam.cz

Karolína
Karolína
S Milošem Zemanem - při představě tohoto běhu není třeba komentář! :-)janosikova.karolina@seznam.cz
Anita
Anita

pokud mám být originální, tak bych si opravdu přála si zaběhat s naší kočkou. Při představě kočky v psích popruhách, zapřažené do sedáku a fandících pejskařů se jako páníček dmu pýchou už teď :) a nový batůžek by vše jen krásně doplnil :) anita.jadrna@gmail.com

Kristýna
Kristýna

Chtěla bych si zabehat se svým 35ti letým já, abych zjistila, jestli stále funím jako lokomotiva. Kdo jiný by mě měl umět povzbudit něž já samá :-) ?


prochazkakristyna@seznam.cz

Michal
Michal

Ja by som si chcel zabehnuť s Emilom Zátopkom v kanadách a hore kopcom :) A potom aj po rovinke, aby sme sa stihli porozprávať, nech by preskočilo kus jeho pozitívnej energie aj na mňa.michaljurco20@gmail.com

Veronika
Veronika

S vránou Sárou a žížalou Jůlií, aby si Evžen odpočinul. oxof@seznam.cz

IRON1
IRON1

S Forrestem Gumpem,protože to je nejslavnější běžec na světě.


zdenek.kanera@centrum.cz

Pavel
Pavel

S gepardem. Teda pokud by mi stačil.


pavel.zambersky@gmail.com

Nori
Nori

Chcela by som, aspon raz v zivote zabehat s ludmi, ktori sem pisali koment.. :)

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku