SOUTĚŽ SOUTĚŽE

Soutěž o kalhoty Salomon z kolekce S-LAB X ALP (pro čtenáře SPORTKY.SK) - UKONČENO

Soutěž pro čtenáře webu Sportky.sk o kalhoty Salomon! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a zařadíme vás do slosování o kalhoty Salomon z kolekce S-LAB X ALP.Salomon a kolekce S-LAB

Logo Salomon

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

 

S-LAB kolekce nabízí unikátní produkty, při jejichž vývoji se sportovci a návrháři společně podílejí na každém kroku vývoje. S-LAB se zároveň soustředí na vítězství, takže je pro vás zárukou kvalitního výkonu. S-LAB je kolekce vytvořená speciálně pro sportovce Salomon a jednotlivé produkty jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby nejlepších světových sportovců, kteří značku Salomon používají. Kolekce S-LAB vám zaručí tu nejvyšší kvalitu.

O co se soutěží?

Kalhoty Salomon z kolekce S- LAB X ALP Pro Pant

S-LAB X Alp Pro Pant

 

 

Pravidla soutěže

3. Výherce vylosujeme a oslovíme ho emailem.

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru novinek ze světa běhu. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku