SOUTĚŽE

Prague Barefoot Run - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

Prague Barefoot Run - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

Chceš zažít něco neobvyklého a zároveň přirozeného a zdravého? Odlož svoji běžeckou obuv a vyběhni na Prague BareFoot Run. Ještě nejsi registrovaný? V tom případě odpověz na jednoduchou otázku a startovné může být tvoje.Prague Barefoot Run

 

Jedná se o charitativní běh na boso pod oficiálním názvem Prague Barefoot Run 2015 se záštitou bývalého prezidenta Václava Klause. Běžci si mohou zvolit ze dvou tras dle výkonnosti, a to z trasy Rodinné, která měří 1 km a Závodního okruhu, kde délka činí 5,7 km. Letošní třetí ročník se uskuteční v sobotu 5.9.2015 v oboře Hvězda na Praze 6. Vzhledem k tomu, že se nejedná o výhradně sportovní, nýbrž i dobročinnou akci, je připraven bohatý doprovodný program v podobě vystoupení několika hudebních skupin, soutěží pro děti i dospělé atp.

 

 

Celý výtěžek akce, který se vybere na startovném, bude poukázán na program Obědy Dětem nadačního fondu Drab Foundation. V rámci tohoto programu bylo za letošek nakoupeno 38.000 obědů za 1.000.000,- Kč.

 

Zveme, tedy, všechny, kdo chtějí spojit příjemné s užitečným a svou účastí pomohou ostatním.

 

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

O co se soutěží?

3 x startovné na hlavní závod 5,7 km

3 x startovné na rodinný běh 1 km


Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 3. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Hlavní závod
Robert Gut
Jan Richter
Monika Klimtová

 

 

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku