SOUTĚŽE

JEŠTĚDMAN - Soutěžte o 3 startovné - UKONČENO

JEŠTĚDMAN - Soutěžte o 3 startovné - UKONČENO

Chcete pokořit dominantu Severních Čech? S Ještědman.cz máte šanci. Tak neváhejte a doražte do Liberce pořádně si zaběhat a zdolat Ještěd. Odpovězte na jednoduchou otázku a startovné může být vaše!Ještědman.cz

12. září 2015 odstartuje nultý ročník běžeckého závodu Ještědman.cz. Závod se koná v Liberci ve skokanském areálu Ještěd. Připraveny jsou dvě trasy - trasa Drtiče a trasa Pohodáře. Délka trasy Drtiče měří 13 km a je vhodná pro výkonnostní běžce. Délka trasy Pohodáře měří 8 km, z toho 2 km běh a 6 km sjezd na koloběžce - trasa je vhodná pro rekreační běžce a pro rodiny s dětmi.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 8. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci:

Michal Roštejnský
Jana Coufalová
Tomáš KaššeÚčastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku