SOUTĚŽE

NIGHT RUNNER - soutěž o startovné - UKONČENO

NIGHT RUNNER - soutěž o startovné - UKONČENO

Že máte rádi výzvy a překonávání sami sebe? Pokud tedy rádi zdoláváte překážky a zároveň nemáte panickou hrůzu ze tmy, tak by jste si rozhodně něměli nechat ujít NIGHT RUNNERa - závod, který tu ještě skutečně nebyl. A co víc, dokonce můžete soutěžit o startovné, třeba vyhrajete!Night Runner

Chceš vyzkoušet jaké to je vběhnout do temných šumavských hvozdů o samotě, když nevíš, co na Tebe banda bláznivých organizátorů přichystala? V tom případě se postav velkému strachu a vyprav se 3. října na závod Night Runner. Bude na tebe čekat 6 km dlouhá trať obohacená o spoustu překážek. Budeš například zdolávat opičí dráhu osvětlenou jenom tvojí čelovkou, překonávat temný rybník na vratkém voru a za hrozivé noční atmosféry řešit logické úlohy. Tak přijeď do Malšína a poznej o čem je Night Runner!

 

Logo

 

Více informací najdeš na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 27. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Lucie Růžičková
Monika Klimtová
Ondřej Rosa

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku