SOUTĚŽE

RunTour Praha - SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

RunTour Praha - SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Že si nechceš nechat ujít poslední letošní díl seriálu RunTour? Tak přijeď do Prahy a otestuj svojí výkonnost na tratích 5 km nebo 10 km. Odpověz na jednoduchou otázku a startovné může být tvoje.RunTour Praha

Letošní poslední díl oblíbeného běžeckého seriálu Mizuno RunTour tentokrát rozhýbe naší hlavní metropoli. Již čtvrtým rokem tento seriál úspěšně zvedá Česko z gauče a rozběhává milovníky běhu. Pražský závod vás provede parkem Ladronka, kde si budete moci prověřit svoje síly hned na dvou tratích - hlavním 10 km závodě, nebo polovičním 5 km dlouhém běžeckém klání. Připravte si tedy svoji běžeckou obuv a doražte do Prahy!

 

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 27. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Renata Vainertová
Michal Voves
Tomáš Zahálka

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku