SOUTĚŽE

Horská výzva Šumava - SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Horská výzva Šumava - SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Další díl oblíbeného seriálu Horské výzvy se pomalu a jistě blíží! Tentokrát zamíří do nádherného prostředí Šumavy. Pokud i vy si chcete zaběhnout tento jedinečný závod dvojic, zkuste odpovědět na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!Rock Point Horská výzva Šumava

Tento oblíbený extrémní horský závod dvoučlenných týmu se bude kontat 9. a 10. října v Železné Rudě. Pořadatelé pro závodníky opět připravili 3 trasy o různých vzdálenostech. Nejdelší trať Long je dlouhá 75 km. Pokud si na tuto nálož kilometrů netroufnete, můžete si vybrat i z kratších variant - Half 43 km nebo Short 18 km. Trasy vedou krásným prostředím přes vrcholy Šumavy. Součástí je i kategorie dogtrekking nebo nesoutěžní Pochod s Mixitkou.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

Foto: Jakub Cejpek

O co se soutěží?

3 x startovné na závod libovolné délky

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 2. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Martin Jiřík
Lucie Sirová
Petr Kalný

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku