SOUTĚŽE

Night Run České Budějovice - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

 Night Run České Budějovice - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

Oblíbili jste si seriální nočních běhu Night Run? V tom případě si nenechte ujít další díl tohoto seriálu, který tentokrát zamíří do Českých Budějovic. Ještě nejste přihlášení? Tak zkuste vyhrát startovné!Night Run České Budějovice

Noční běžci 10. října opět rozsvítí jedno z dalších z osmi velkých měst ČR, tentokrát České Budějovice. Na závodníky opět budou čekat tratě o 2 vzdálenostech. Hlavní závod na 10 km nebo jeho poloviční varianta 5 km dlouhý AVON běh, jehož část startovného připadne na podporu boje proti rakovině prsu. Na své si přijdou i děti, pro které budou připraveny dětské závody RWE KIDS CUP. Zkontrolujte si tedy čelovku a přijďte si ověřit svoje síly na náměstí Přemysla Otaka II. v Českých Budějovicích.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce

 

O co se soutěží?

Soutěž o 3 startovné


Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 4. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Eva Pagáčová
Petr Trojan
Jan Honců

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku