SOUTĚŽE

EPO TrailManiacs - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

EPO TrailManiacs - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

Chceš si užít další kvalitní trailový závod? Co takhle EPO TrailManiacs, závod vedený po cestách, necestách, cestičkách, skalkách a srázcích v okolí Slapské přehrady? Odpověz na jednoduchou otázku a startovné může být tvoje.EPO Trail Maniacs

 

Logo

Běháte rádi dlouhé tratě? Nebo si chcete zkusit něco delšího poprvé? Nemáte rádi asfalt a raději se proběhnete po pěkné cestičce v lese? Pokud jste odpověděli alespoň 2x ano, je tu pro Vás jedinečná příležitost. V sobotu 24. října 2015, v 7:00 ráno, odstartuje závod jednotlivců, který Vás provede po cestách, necestách, cestičkách a pěšinkách, skalkách a srázcích v okolí Slapské přehrady1. ročník EPO TrailManiacs. Delší trať čítá 63 km s převýšením 2 300 m. Nebo můžete zkusit trať kratší, a to 45 km s převýšením 1850m.

 

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce

 

O co se soutěží?

1 x startovné na 45 km

1 x startovné na 63 km

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 14. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Simona Malkovská - 45 km
Jozef Harčarík - 63 km

 

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku