SOUTĚŽE

SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ na Night Run Olomouc - UKONČENO

SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ na Night Run Olomouc - UKONČENO

Přijďte si vychutnat úžasnou atmosféru běhu nočním Olomoucem. Nejen že si můžete vylepšit svůj osobní rekord, ale i pomoci dobré věci. Svým během totiž podpoříte boj proti rakovině prsu. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a startovné může být vaše.Night Run Olomouc

Pokud chcete i vy zažít rozsvícenou běžeckou noční Olomouc, přijďte 17. října do Smetanových sadů a přidejte se k hadu čelovek. Připraveny pro vás budou opět 2 tratě, a to hlavní závod na 10 km a 5 km dlouhý AVON běh, jehož část startovného poputuje na veřejnou sbírku na podporu boje proti rakovině prsu. Program bude připraven i pro vaše ratolesti, kteří budou moci otestovat své síly v dětském závodu RWE KIDS CUP. Nenechte si tedy ujít tuto jedinečnou příležitost, připravte si čelovky a přijďte s ostatními běžci rozsvítit noční Olomouc.

 

 

Plakát

 

 

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 11. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Martin Fohler
Michal Hradil
Lucie Růžičková

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku