SOUTĚŽE

ČEZ Plzeňský půlmaraton - SOUTĚŽTE O 5 STARTOVNÝCH - UKONČENO

ČEZ Plzeňský půlmaraton - SOUTĚŽTE O 5 STARTOVNÝCH - UKONČENO

Máte rádi městské běhy? Chcete si zaběhat historickou částí Plzně? Tak neváhejte a odpovězte na jednoduchou otázku, startovné může být vaše!ČEZ Plzeňský půlmaraton

 

Logo

V sobotu 10. října se v centru Plzně uskuteční 8. ročník ČEZ Plzeňského půlmaratonu. Právě přesun akce do centra města je největší změnou, na kterou se mohou běžci těšit. Zázemí, ale i start a cíl závodu je na náměstí Republiky. Sedmikilometrový okruh zavede běžce do historického části města, kde poběží mimo jiné kolem katedrály svatého Bartoloměje, divadla J.K. Tyla, Západočeského muzea, zbytků historických hradeb, nebo františkánského kláštera. Část okruhu vede též ve Štruncových sadech kole Doosan areny, stadionu, kde hraje svá domácí utkání FC Viktorie Plzeň.

 

ČEZ Plzeňský půlmaraton, stejně tak jako Decathlon firemní štafety startují ve 13.00 hod. Všichni, kdo se budou chtít poměřit s tratí dlouho 21,1 km, mohou získat informace o závodě na stránkách závodu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

5 x startovné na Plzeňský půlmaraton

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 7. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Andrea Sýkorová
Jiří Matas
Michal Spak
Jenik Kejzlar
Linda Merklová

 

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku