SOUTĚŽE

STRC Přes Motolské jamky - SOUTĚŽ O 5 STARTOVNÝCH - UKONČENO

STRC Přes Motolské jamky - SOUTĚŽ O 5 STARTOVNÝCH - UKONČENO

Nenech si ujít poslední díl seriálu závodů v terénu Salomon Trail Running Cup, který tentokrát zamíří na upravený měkkoučký trávník golfového areálu Golf Club Praha Motol. O startovné na tento kvalitní závod určitě stojí soutěžit, odpověz tedy na jednoduchou otázku, třeba právě ty budeš tím šťastlivcem.STRC Přes Motolské jamky

Jedná se o závěrečný závod oblíbeného Salomon Trail Running Cupu, který se koná 1. listopadu v Golfovém areálu Golf Club Praha, Motol. Na závodníky čeká 2 km dlouhý okruh, který závodníci poběží 4 x, celková délka je tedy 8 km a převýšení 250 metrů+. Pokud se necítíte na osmičku, můžete zkusit Hobby běh na 4 km. Vyžití opět najdou i děti, pro které jsou připraveny závody o délce od 150 m do 4 km. Navíc na běžce čeká tradiční kvalitní servis od pořadatelů.

Neváhej tedy a vyraž se pořádně provětrat na druhé nejstarší golfové hřiště v ČR. Více informací najdeš na stránkách závodu nebo v termínovce.


O co se soutěží

5 x startovné na závod

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 26. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Petr Bielčík
Šárka Spáčilová
Josef Mihalik
Simona Všetičková
Petra Fritzová

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku