SOUTĚŽE

Klánovický půlmaraton - SOUTĚŽ O STARTOVNÉ - UKONČENO

Klánovický půlmaraton - SOUTĚŽ O STARTOVNÉ - UKONČENO

Už jste běželi Klánovickým lesem? V tomto ráji pro běžce je pro vás přichystán 1. ročník úžasného závodu Klánovický půlmaraton, který vás provede tímto nádherným prostředím. Neváhejte a zkuste soutěžit o startovné, třeba vyhrajete!Klánovický půlmaraton

Jedná se o první ročník závodu, který vede 100% terénem. Na programu je závod na 21 km a pro ty, kteří si na půlmaraton netroufnou, můžou zkusit desítku. Organizátorem této akce je místní združení Tři pro zdraví a jak už u něho bývá zvykem, jsou vypsané i dětské kategorie. Vyžití najsou také pejskaři, pro které je připraven canicross, jehož trasa je dlouhá 5 km. Mimo jiné bude pro závodníky přichystán kvalitní servis od pořadatelů, samozřejmostí jsou šatny, sprchy, úschovna zavazadel, občerstvení i výherní tombola.

Přijďte si tedy 25. října zazávodit do Klánovického lesa. Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

O co se soutěží?

3 x startovné na půlmaraton nebo 10 km

Miloš Kratochvíl
Milan Roudnický
Lucie Vaňková

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 16. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

VýherciÚčastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku