SOUTĚŽE

Janovských 11 a 19 km - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

Janovských 11 a 19 km - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

Chcete se proběhnout nádhernou krajinou Jizerských hor? Vyražte tedy 31. října na kvalitní závod Eleven Janovských 11 a 19 km ČSOB, který vám nabídne hned několik pěkných tratí, skvělou atmosféru a úžasný sportovní zážitek. Zkuste vyhrát startovné!Janovských 11 a 19 km

 

Logo

Jedná se o jubilejní 40. ročník běžeckého závodu pro děti, dorost, dospělé, seniory a zdravotně postižené (vozíčkáři). Nově je také do letošního ročníku zařazena kategorie Canicross. Na programu jsou pro dospělé připraveny tyto délky tratí: 19 km, 11 km, 6 km, 19 km canicross, 6 km canicross a 2 km pro handicapované. Součástí je i turistický pochod v lokalitě tří obcí: Janov nad Nisou, Lučany nad Nisou a Bedřichov. Tento pochod hojně využívají rodinní příslušníci k podpoře závodníků na trati, dále už je také tradicí místních turistů. Závod je pořádán v krásné přírodě Jizerských hor s během přes 3 známé rozhledny Bramberk, Slovanka a Královka. Trasy jsou vedeny po hřebenech hor převážně po turistických cestách.

 

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

O co se soutěží?

3 x startovné na závod libovolné délky

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 23. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Jindřich Zeman
Lucie Růžičková
Ludmila Šmídová

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku