SOUTĚŽE

Běh na 100 km a další běhy ve Štruncových sadech - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

Běh na 100 km a další běhy ve Štruncových sadech - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

Chcete si zaběhnout skvělý čas na své oblíbené trati či si dokonce vylepšit osobní rekord? Přijďte si otestovat svojí výkonnost na rychlou trať do Štruncových sadů v Plzni. Navíc můžete vyhrát startovné, zkuste soutěžit!Běh na 100 km a další závody ve Štruncových sadech

V sobotu 24.října se ve Štruncových sadech v Plzni poběží kromě Běhu na 100 km také maraton, půlmaraton a běh na 10 km. Všechny běhy se poběží na asfaltovém okruhu dlouhém 1500 m s převýšením pouze 1 až 2 m, takže se dá běžet velmi rychle. Vytrvalci se budou moci občerstvovat po každém kole. Maraton a běh na 10 km je zároveň součástí Maratonského poháru 2015, kde boduje prvních 30 maratonců a 30 běžců na 10 km. Všichni účastníci získají pamětní medaili a ultramaratonci i tričko. V letošním roce se uskuteční již pátý ročník. V předchozích čtyřech letech se v rámci Běhu na 100 km uskutečnilo také Mistrovství ČR. Letos se MČR uskutečnilo v Ostravě. Příští rok ale bude MČR opět v Plzni (26.března 2016).
Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce

O co se soutěží?

1 x startovné na 100 km

1 x startovné na maraton

1 x startovné na půlmaraton

1 x startovné na 10 km


Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 21. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Veronika Svobodová - 100 km
Milan Roudnický - maraton
Milan Havel - půlmaraton
Lucie Skorkovská - 10 km

 

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku