SOUTĚŽE

Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka - SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ - UKONČENO

Chcete si vyzkoušet neobvyklou trať maraton a půl? Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka vám to umožní. Neváhejte tedy a doražte do Otrokovic. Navíc můžete vyhrát startovné!Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka

Atletický oddíl TJ Jiskra Otrokovice Vás zve v sobotu 7.listopadu 2015 na Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka v Půlmaratonu, Memoriál Bóži Petříka ve štafetovém půlmaratonu a Maratonu a půl. Akce se koná před lanovým centrum Lanáček Otrokovice. Půlmaraton vede po asfaltovém okruhu dlouhém 3013,715 m a maraton a půl po okruhu z 65% asfaltovém, zbytek terén, jehož délka činí 10 045,806 m plus si závodníci k této trati přidají jeden okruh půlmaratonu.

Volná místa budou k dispozici v den startu při prezentaci za zvýšené startovné o 100,- Kč. POZOR, kapacita závodů je omezena! Půlmaraton - 150 startujících, štafetový půlmaraton - 100 štafet (dospělí+mládež), maraton a půl - 65 startujících, štafetový maraton a půl MIX/ŽENY - 25 štafet, mládež bez omezení.
Přihlášky všech závodů a všech kategorií probíhá online na www.pul-maraton.cz a www.maraton-a-pul.cz nebo na email: prihlasky@pul-maraton.cz do 5. 11. 2015.

 

Další informace najdete na stránkách závodu nebo v termínovce

O co se soutěží?

1 x startovné na maraton a půl žen

1 x startovné na maraton a půl mužů

1 x startovné na štafetový maraton a půl


Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 4. listopadu.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Marek Baják
Michal Spak
Lucie RůžičkováÚčastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku