SOUTĚŽE

Christmas Night Run Hradec Králové - SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Christmas Night Run Hradec Králové - SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Další noční závod z oblíbené série běhů Night Run je tady, tentokrát s přídechem vánoční atmosféry. Připravte si čelovku a přijďte si užít atmosféru běhu nočním městem. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné na Christmas Night Run Hradec Králové.Christmas Night Run Hradec Králové

Další skvělý závod nočním městem přivítá své nadšence 12. prosince 2015. Na programu je závod dlouhý 5 km, který povede jak centrem města tak podél Labe. Součástí je i rodinný týmový běh pro dospělého a jedno dítě, a také vložený závod zaměstnanců Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Pokud vás v předvánočním období svrbí nohy a chcete se pořádně proběhnout, nasaďte si červenou čepici "Santa", přichystejte si čelovku a pojďte rozsvítit noční Hradec Králové.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

Christmas Night Run

 

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 7. prosince.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Eva Berná
Zuzana Strejčková
Josef Lášek

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku