SOUTĚŽE

Christmas Night Run Praha - SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Christmas Night Run Praha - SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Další noční závod z oblíbené série běhů Night Run je tady, tentokrát s přídechem vánoční atmosféry. Připravte si čelovku a přijďte si užít atmosféru běhu nočním městem. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné na Christmas Night Run Praha!Christmas Night Run Praha

Další skvělý závod nočním městem přivítá své nadšence 19. prosince 2015. Na programu je závod dlouhý 5 km, který startuje na náměstí Jana Palacha a povede podél Vltavy. Součástí je i rodinný týmový běh pro dospělého a jedno dítě. Pokud vás v předvánočním období svrbí nohy a chcete se pořádně proběhnout, nasaďte si červenou čepici "Santa", přichystejte si čelovku a pojďte rozsvítit noční Prahu.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

 

 

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázku do 14. prosince.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

 

Výherci

Lucie Růžičková
Veronika Danielová
Jiří Hess

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


Diskuse

Veronika Danielová
Veronika Danielová

Dobry den, rada bych se zeptala, zda jsem opravdu vyherkyni startovneho? Zatim mi neprisel zadny email? Dekuji V.Danielova veronika.danielova@manufaktura.cz


moc děkuji...těším se:-)

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku