SOUTĚŽ SOUTĚŽE

Gladiator Race Milovice - SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Gladiator Race Milovice - SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Lákají Vás překážkové závody? Chcete si vyzkoušet originální trať v místě legendárního tankodromu v Milovicích? V tom případě si nenechte ujít Gladiator Race Milovice. Odpovězte na jednoduchou otázku, startovné může být vaše.Gladiator Race Milovice

Jedná se o 6 km dlouhý závod s více jak 20-ti překážkami, které zahrnují písek, bahno, hlínu, vodní, crossfitové a vojenské překážky. Navíc si budete moci vyzkoušet světovou premiéru - plazení pod tankem. Celý závod se odehrává v náročném, členitém vojenském terénu (zákopy, tankové příkopy). Součástí je i noční závod, který proběhne 6. května a zahrnuje noční časovku na 3 km s 10-ti překážkami. Tratě staví reprezentanti ČR z Mistrovství světa a Evropy v adventure race. Závodit můžete v kategorii jednotlivců, smíšených dvojic a týmů. Na programu jsou i dětské závody.

 

Neváhejte a přijďte si poměřit své síly 6. - 8. května na Gladiator Race Milovice. Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

O co se soutěží?

3 x startovné na závod dle výběru

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 28. dubna.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherci

Martina Hampejsová
Miloš Smrčka
Denisa Kozáková

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku