SOUTĚŽ SOUTĚŽE

Brdská 25 - SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Brdská 25 - SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Chcete poznat Brdy, tak jak je neznáte? Láká Vás nádherná krajina? V tom případě si nenechte ujít nádherný závod Brdská 25. Odpovězte na jednoduchou otázku, startovné může být vaše.Brdská 25

Jedná se o terénní závod dlouhý 25 km či 12 km, který běžce zavede do míst, kam je veřejnosti vstup zakázán. Běžce čeká několik atraktivních stoupání. Vrcholem závodu je výběh na Prahu - 862 m.n.m. Trať závodníky zavede do okolí dvou vodních nádrží – Pilské a Lázské. Trasa vede po zpevněných lesních cestách v kombinaci asfalt/štěrk/kameny a téměř výhradně lesem, schovaná proti případnému útoku slunce. Kromě hlavních závodů jsou na programu i závody pro děti, Nordic Walking na 12 km či závod s kočárky Cruiser Race Brdy.

Pokud ještě nemáte program na 21. května, vyražte na Brdskou 25. Více informací najdete na stránkách závodu či v termínovce.

 

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 16. května.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherci

Jaroslav Nosek
Gabriela Hejtíková
Petra Kavijová

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku