SOUTĚŽ SOUTĚŽE

Hradecký koloběh - SOUTĚŽ O STARTOVNÉ - UKONČENO

Hradecký koloběh - SOUTĚŽ O STARTOVNÉ - UKONČENO

Máte rádi týmové závody? Chcete vyzkoušet něco méně obvyklého a zároveň strávit čas v krásném prostředí královéhradeckých Městských lesů? Tak neváhejte a vyražte na Hradecký koloběh. Navíc můžete vyhrát startovné.Hradecký koloběh

Hradecký koloběh je atraktivní závod smíšených dvojic se skvělou atmosférou, kdy jeden z dvojice běží a jeden jede na kole, přitom se mohou vyměňovat kdekoliv a kdykoliv. Závod se koná 25. května a start je u písníku Biřička v Novém Hradci Králové. Trať závodu je dlouhá 20 km s převýšením 119 metrů a vede převážně po lesních cestách Městských lesů, kde si závodníci užijou nádhernou přírodu a stráví středeční podvečer na čerstvém vzduchu.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

1 x startovné pro dvojici

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 17. května.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherce

Zuzana Zámečníková

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku