SOUTĚŽ SOUTĚŽE

ARMY RUN Ještěd - SOUTĚŽ O STARTOVNÉ - UKONČENO

ARMY RUN Ještěd - SOUTĚŽ O STARTOVNÉ - UKONČENO

Máte v plánu nějaký překážkový závod? V tom případě si nenechte ujít oblíbený ARMY RUN, který tentokrát zamíří na Ještěd. Na výběr budou 2 obtížnosti  ARMY a CIVIL. V této soutěži můžete vyhrát startovné, stačí odpovědět na jednoduchou otázku.ARMY RUN JEŠTĚD

Jedná se o extrémní překážkový běh. Na závodníky jsou na 13. srpna připraveny hned 2 tratě. Ta obtížnější ARMY měří přes 15 km a zahrnuje více než 60 překážek. Trasa s převýšením přes 350 m vede terénem Ještědském hřbetu, je plná bahna a patří mezi nejnáročnější závod tohoto seriálu. Ti závodníci, kteří se netroufnou na takovou nálož kilometrů a překážek, se mohou zúčastnit o něco méně náročnější trati CIVIL, která měří více jak 5 km a obsahuje více jak 20 překážek.

Organizátoži na překážkách spolupracují s vojenskými experty a profesionály z ARMED.cz, kteří jsou zárukou nejlepšího možného zážitku. Překážky budou náročné a zábavné zároveň. Na ARMY RUN okusíte mimo jiné studenou vodu, bahno, těžký terén a hlavně si odnesete nepřekonatelný zážitek!

Více informací najdete v termínovce nebo na stránkách závodu.

Foto: Martin Kozák

 

O co se soutěží?

1 x  startovné na závod libovolné obtížnosti

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 15. července.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherce

Martin Pelc

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku