SOUTĚŽ SOUTĚŽE

Olešnický Everest - SOUTĚŽ O 4 STARTOVNÉ - UKONČENO

Olešnický Everest - SOUTĚŽ O 4 STARTOVNÉ - UKONČENO

Olešnice na Moravě bude 10. září ve znamení běhu. Pokud si chcete užít běh po sjezdovce a krásnou přírodu tohoto regionu, neváhejte a doražte na Olešnický Everest. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!Olešnický Everest

Jedná se o premiérový ročník Olešnického Everestu, který bude pilotní závod seriálu běhů po sjezdovce, který se připravuje na rok 2017. Na účastníky čeká nejen výběh sjezdovky v Olešnici na Moravě, ale také samotný běh po krásných lesích a loukách regionu.

Organizátoři z brněnského sdružení Naboso si stanovili za cíl přilákat do Olešnice přibližně 300 běžců a věří, že běžce naláká právě netradiční zahájení závodu – výběh po sjezdovce s více než 100 m převýšením. Organizátoři připravují dvě délky tratí a to Olešnický Everest – více než 8000 metrů a pro silnější jedince Everest a Mt.Blanc s délkou převyšující 13 000 metrů.

Více informací najdete v termínovce a na stránkách závodu.

 

O co se soutěží?

4 x startovné na závod libovolné délky

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 26. srpna.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherci

Lucie Růžičková
Martin Geryk
Petr Schaffer
Ivana Motyčková

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku