SOUTĚŽ SOUTĚŽE

Eleven Půlmaraton Český ráj - SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Eleven Půlmaraton Český ráj - SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Chcete se proběhnout srdcem Českého ráje a vychutnat si tak nádhernou přírodu? Co takhle se zúčastnit závodu Eleven půlmaraton Český ráj? Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!Eleven půlmaraton Český ráj

Už máte dost běhání po silnicích a milujete čerstvý vzduch, krásné výhledy a běh po lesních pěšinkách a cestách? Pak je Eleven půlmaraton Český ráj ideálním závodem pro Vás! Chcete–li se kochat krásami Českého ráje a využít jedinečné příležitosti proběhnout skrz hrad Kost, tak si tento závod nenechte ujít! Navíc pro ty, kteří si netroufnou na půlmaraton, si budou moct užít kratší trasu na 11 km. Program bude připraven i pro děti. Soutěžte o startovné a buďte s námi 18.9.2016 u toho!!!

Více informací najdete v termínovce a na stránkách závodu

 

O co se soutěží?

3 x startovné na půlmaraton

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 9. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherci

Eliška Valová
Miloslav Suchánek
Josef Valeš

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku