SOUTĚŽ SOUTĚŽE

ARMY RUN Praha NATO - soutěžte o 2 startovné - UKONČENO

ARMY RUN Praha NATO - soutěžte o 2 startovné - UKONČENO

Oblíbili jste si překážkové závody ze seriálu ARMY RUN? Láká vás pořádná nálož kilometrů a překážek přímo v hlavním městě? Neváhejte a vyražte na ARMY RUN do Prahy. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!ARMY RUN Praha - NATO

Jedná se o extrémní překážkový běh. Na závodníky je na 15. října připravena trať o obtížnosti NATO, která je více jak 10 km dlouhá a zahrnuje více jak 40 překážek. Poběží se na Vítkově, přímo okolo sochy Žižky a rozhodně se nejedná o "light" městskou verzi, ale účastníci si pořádně dají do těla.

Organizátoři na překážkách spolupracují s vojenskými experty a profesionály z ARMED.cz, kteří jsou zárukou nejlepšího možného zážitku. Překážky budou náročné a zábavné zároveň. Na ARMY RUN okusíte mimo jiné studenou vodu, bahno, těžký terén a hlavně si odnesete nepřekonatelný zážitek!

Více informací najdete v termínovce nebo na stránkách závodu

 

O co se soutěží?

2 x startovné na závod

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 30. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherci

Michal Bábíček
Nikol Flašarová

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku