SOUTĚŽ SOUTĚŽE

Soutěžte o startovné na La Corsa della Bora - UKONČENO

Soutěžte o startovné na La Corsa della Bora - UKONČENO

Pokud si potrpíte na extrémní závody v magických horách a máte rádi při závodech samostatnost, tak tahle soutěž bude přesně pro vás. Zažijete hory i moře, proběhnete několik úžasných zemí. Budete v tom sami za sebe, ale přitom v bezpečí. Soutěžte o startovné na závod S1 trail v Itálii.S1 TRAIL - představení závodu

Mapa závodu lacorsadellabora S1 IpertrailMapa závodu lacorsadellabora S1 Ipertrail

Tento horský závod se koná nedaleko přímořského italského města Trieste. Je to italský výběžek na Severu Itálie, odkud je to také kousek do Slovinkska nebo Chorvatska. Závod je také kvalifikačním závodem na UTMB 2017. Pro ty méně náročné jsou kromě 167 km (+5 500 m převýšení) dlouhé tratě připraveny také dvě kratší - 57 km (+2500 m převýšení) a 21 km (+400 m převýšení). Nejdelší trať je ale možné absolvovat v týmech nebo jako štafetu. Více informací o nejdelší trati najdete v našem článku o S1 Ipertrail. Více informací o závodě najdete na webu závodu.

Trasa se bude neustále měnit a překvapovat vásTrasa se bude neustále měnit a překvapovat vás

O co se soutěží?

3x startovné na závod S1 trail - trať 21 a 57 km dle výběru výherce

(startovné zahrnuje jen samotnou registraci, nikoliv ubytování a cestu tam a zpět - tu si závodník hradí sám)

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 31. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherci:

Radek Stockner, Šárka Spáčilová, Jan Muller


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


Diskuse

Mirek
Mirek

Kdyby si některý z výherců výhru rozmyslel, tak se mi prosím ozvěte. Rád bych běžel. Na nějakem revanči by jsme se domluvili :-) supertramp@centrum.cz

Terka
Terka

Měla bych také zájem jako Mirek

Díky moc oběma, určitě bych se ozvala, zatím se ozvala jen výherkyně a chlapi nic. Pokud se neozvou do poloviny listopadu, tak bych napsala vám - Terko, hoďte mi sem nebo do mailu váš email, ať vím, o koho jde. Díky!

Mirek
Mirek

Ok, tož uvidíme, jestli to výjde :-)

Petra
Petra

prodám registraci na  Ipertrail 164 km,  cena registrace byla 235 EUR, v ceně je  dámská bunda Ferrino Viedma, velikost L. Nabídněte cenu,  nejedu, dohoda jistá.t.602113441

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku