SOUTĚŽ SOUTĚŽE

Eleven Janovských 11 a 19 km - SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Eleven Janovských 11 a 19 km - SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ - UKONČENO

Chcete se proběhnout nádhernou krajinou Jizerských hor? Vyražte tedy 29. října na kvalitní závod Eleven Janovských 11 a 19 km, který vám nabídne hned několik pěkných tratí, skvělou atmosféru a úžasný sportovní zážitek. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!Eleven Janovských 11 a 19 km

Jedná se o 41. ročník běžeckého závodu pro děti, dorost, dospělé, seniory, pejskaře a handicapované. Na programu jsou pro dospělé připraveny tyto délky tratí: 19 km, 11 km, 6 km, 19 km canicross, 6 km canicross a 2 km pro handicapované. Součástí je i turistický pochod v lokalitě tří obcí: Janov nad Nisou, Lučany nad Nisou a Bedřichov. Tento pochod hojně využívají rodinní příslušníci k podpoře závodníků na trati, dále už je také tradicí místních turistů.

Závod je pořádán v krásné přírodě Jizerských hor s během přes 3 známé rozhledny Bramberk, Slovanka a Královka. Trasy jsou vedeny po hřebenech hor převážně po turistických cestách.

Pro letošní ročník byla vytvořena vzcela nová kolekce sportovního oblečení pro běh – trika, běžecké sukně, čelenky, šátky, čepice atd. Pro on-line registrované je sleva z e-shopových cen 20%.

 

Nová kolekce sportovního oblečení

 

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce

 

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 7. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherci

Michaela Patolánová
Jan Šlégl
Drahoslava Klimešová

 

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


Diskuse

johniee
johniee

Děkuji :-)

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku