SOUTĚŽ SOUTĚŽE

SOUTĚŽ o 1 startovné na INOV-8 WINTER GLADIATOR RACE - UKONČENO

SOUTĚŽ o 1 startovné na INOV-8 WINTER GLADIATOR RACE - UKONČENO

Další skvělý překážkový závod ze série Gladiator Race je tady. Tentokrát se bude odehrávat v zimních podmínkách a zavede vás do unikátního pevnostního města Josefov čnící nad soutokem Labe a Metuje. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!WINTER GLADIATOR RACE

Jedná se o 5 km dlouhý závod s více jak 20-ti překážkami, který zahrnuje naprosto originální trať v prostředí vojenské pevnosti v zimních podmínkách. Závodníci si můžou otestovat svoji výkonnost na kombinaci přírodních překážek s překonáváním hradebních valů a příkopů s úseky v podzemních kasematech v kombinaci s klasickými překážkami Gladiator Race. Součástí je i dětský závod Kids Gladiator Race, který zahrnuje 1 km dlouhou trať s více jak 7-mi překážkami.

Tratě staví reprezentanti ČR z Mistrovství světa a Evropy v adventure race. Závodit můžete v kategorii jednotlivců či smíšených dvojic. Neváhejte a doražte 11.2.2017 na Winter Gladiator Race do Josefova.

Více informací najdete na stránkách závodu či v termínovce.

 

O co se soutěží?

1 x startovné na závod

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázku do 8. února.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherce

Tomáš Kašše

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Uložit


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku