SOUTĚŽ SOUTĚŽE

SOUTĚŽTE O 1 STARTOVNÉ na Běhej lesy Brdy - UKONČENO

SOUTĚŽTE O 1 STARTOVNÉ na Běhej lesy Brdy - UKONČENO

Že jste si oblíbili seriál závodů Běhej lesy? V tom případě si nenechte ujít první závod v Brdech. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!Běhej lesy Brdy

 

Trasa z více než 80 % na měkkém povrchu a krásná příroda hlubokých lesů s minimálním zásahem člověka. To jsou největší lákadla závodu Běhej lesy Brdy, který si budete moci zaběhnout už v sobotu 22. dubna. Závod vás zavede na území bývalého vojenského újezdu, který dříve sloužil jako cvičiště pro armádu a byl přes 70 let veřejnosti uzavřen. Žilo zde trvale jen třicet obyvatel, což se projevilo na atmosféře místa. "Zapovězeným lesem" a kolem zřícenin, skalních útvarů či po hrázi rybníků si můžete zaběhnout na trasách dlouhých 12 km či 22 km.
Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce

O co se soutěží?

1 x startovné na závod libovolné délky

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 29. března.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherce

Martina Hampejsová

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku