SOUTĚŽ SOUTĚŽE

SOUTĚŽ O DVOJE BĚŽECKÉ BOTY SALMING: Hrajte o ně s webem SvetBehu.cz - UKONČENO!

SOUTĚŽ O DVOJE BĚŽECKÉ BOTY SALMING: Hrajte o ně s webem SvetBehu.cz - UKONČENO!

Plánuješ si kupovat nové běžecké boty? Silničky nebo krosové? Obojí teď můžeš vyhrát na SvetBehu.cz Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky a čekat na losovačku o Salming Speed 5 nebo Salming Trail T3.O značce Salming

Logo Salming

Salming je sportovní značka ze Švédska, která se čím dál více dostává do podvědomí běžeckého světa. Běžecké produkty Salmingu jsou oblíbené především pro kombinaci neotřelého designu, skvělé funkčnosti a pověstné skandinávské kvality. Filozofie značky je založena na principech NATURAL RUNNING - přirozeného běhu. Díky tomu jsou všechny běžecké boty Salming konstruovány s co největším ohledem na přirozenou práci chodidel a podporu přirozeného běžeckého stylu.

Trailpoint - běžecká prodejna roku 2016

Logo Trailpoint

 

Trailpoint je poměrně malá prodejna svou rozlohou, ale široká svých záběrem. Kromě kvalifikovaných a přátelských prodavačů si zde také můžete nechat udělat diagnostiku běhu nebo získat rady ohledně svého tréninku. V této prodejně současně také můžete zakoupit běžecké boty značky Salming. Majitel Michal Dobiáš pořádá také pravidelné nebo individuální tréninky.

Trailové boty využijete i ve městěTrailové boty využijete i ve městě

 

O co se hraje?

1x běžecké trailové boty Salming Trail T3

Vyrazte do přírody a prozkoumejte drsný terén s nejnovější verzí modelu Trail – T3. Tato extrémně univerzální a lehká trailová bota využívá naše nejnovější poznatky a inovace, díky kterým vám umožní dostat ze sebe to nejlepší i v tom technicky nejnáročnejším terénu. Nově vylepšená směs materiálů použitých v podrážce boty výrazně vylepšuje přilnavost T3 v mokrém prostředí. Ochranný štít RocShield™ je prošívaná ochranná vrstva, která chrání vaše chodidlo po obvodu celé boty. To je naše lehká, technická a vysoce adaptabilní bota Salming Trail T3.

 

Salming Trail T3, pánský model

Salming Trail T3, dámský model

Salming Trail T3

 

1x běžecké silniční boty Salming Speed 5

Model Speed 5 je nástupcem mezi zkušenějšími běžci oblíbeného tempového modelu Speed 3. I v nové verzi cílí tento model především na zkušenější běžce, kteří milovali model Speed především pro jeho nízkou váhu a citlivost vůči povrchu. Přesně to totiž mohou očekávat i v novém modelu Speed 5 a my pevně věříme, že ocení i nové vlastnosti, které přibyly oproti jeho předchůdci.

 

Salming Run Speed 5, dámský model

Salming Run Speed 5, pásnký model

 

Salming Speed 5

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázku do 25. června 2017.

2. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

3. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

4. Odpověď na otázky hledejte na www.trailpoint.cz nebo na www.salming.cz

Výherci

Jana Hercíková - Salming Speed 5

Josef Háječek - Salming Trail T3

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


Diskuse

Petr
Petr

Dobrý den,


u druhé otázky jsou myšleny modely bot Salming nebo veškeré modely běžeckých bot, tedy i jiné značky?


Děkuji za odpověď

Michal
Michal

Halooo, už je 30.6. Copak, že soutěž stále není ukončená??

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku