SOUTĚŽ SOUTĚŽE

Soutěž o startovné na BĚHEJ LESY LEDNICE - UKONČENO

Soutěž o startovné na BĚHEJ LESY LEDNICE - UKONČENO

Jak již je známo, seriál Běhej lesy nabízí k proběhnutí velmi zajímavé lokality. Nejinak to bude i při třetím dílu, kdy si budete moct zazávodit přímo v Lednicko-valtickém areálu. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné.ěhej lesy Lednice

 

Logo

Jedná se o oblíbený závod, který nabízí velmi aktrativní lokalitu nejen pro turisty, ale i pro běžce všech výkonnostních kategorií. Na programu jsou tratě o 2 vzdálenostech - delší 21 km nebo kratší 11 km. Trasy vedou Lednicko-valtickým areálem zapsaném na listině světového dědictví UNESCO a na závodníky čeká běh přes hráz lednických rybníků, kolem chrámu Tří Gráciií a okolo "paláce pro koně" Nový Dvůr. Navíc ti, co poběží delší trasu, se mohou těšit i na Apollonův chrám, trojbokou kapli Sv. Huberta a také se proběhnou pod vítězným obloukem Rendez-vous.

Závod se koná 17. června a více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

 

O co se soutěží

1 x startovné na závod

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 5. června.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

 

Výherce

Stanislav Bálka

 


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku