BĚŽECKÉ TRASY

Přidej krásnou běžeckou trasu

Jak na to?

Zadávej opravdu jen nejhezčí a něčím výjimečné či zajímavé trasy. Není našim cílem, abychom zde měli spousty víceméně obyčejných tras, ale vytváříme přehled těch nejlepších.

Návod:

 • Název trasy - vyber si název trasy, který musí obsahovat místopisný název
 • Lokalizuj trasu pomocí kraje a turistického regionu. Mapa turistických regionů k přesnému určení je zde.
 • Nalákej běžce jednou větou
 • Vyznač významný bod na trase v první mapě.
 • Zadávaní trasy - při trasování poslouží Nápověda pro zadávání trasy.
 • Zvláštnost trasy - vyber jednu z možností (je to hlavní atribut, kterým je trasa význačná - pokud je)
 • Do popisu trasy je dobré zmínit třeba zda je po cestě možné koupit občerstvení, zda je někde studánka, hezký výhled, památka či jiná zajímavost. Zkrátka je to průvodce i pro běžce, kteří v místě nikdy předtím neběhali.
 • Délka a převýšení - tyto hodnoty se samy vyplní po zadání trasy do mapy.
 • Nezapomeň přiložit fotografie, které pomůžou běžcům identifikovat záchytné body, zejména pokud trasa nevede jen po značkách.
 • Vyplň své kontaktní údaje: kontakt nebude zveřejněn, ale mezi autory tras budeme losovat jako odměnu běžecké vybavení a nejaktivnější autoři těch nejlepších tras budou také odměněni. Kontakt je také důležitý, kdyby tě redakce potřebovala kontaktovat pro nějaké upřesnění.
 • FOTOGRAFIE - každý je odpovědný za vložené fotografie a s vložením potvrzuje, že obeznámil autora o použití jeho fotek. Nelze vkládat fotografie, na které se vztahují autorská práva.

Pak už jen čekej na hodnocení a komentáře ostatních uživatelů :)

POZOR - NENÍ MOŽNÉ SEM VLOŽIT JAKOUKOLIV TRASU!

Vkládejte pouze ty nejhezší trasy, které sami znáte a chcete doporučit ostatním. Do Salomon běžeckých tras tedy určitě nespadají trasy, které nemají smysl, nejsou ničím hezké ani zajímavé. Všechny trasy procházejí kontrolou redakce, která vybrané trasy zveřejní / smaže.
Diskuse

Daniel Jakubík
Daniel Jakubík

Když mám GPX soubor, je možné ho nějakým způsobem importovat? Zkoušel jsem zadat novou trasu, ale v mapě nejsou všechny lesní cestičky zakreslené a správné body trasy se pak dost špatně hledají.

Daniel Jakubík
Daniel Jakubík

Dobrý den,


jakým způsobem se autor trasy dozví, jestli byla jeho trasa schválena/zamítnuta? A jak dlouho tento schvalovací proces přibližně trvá?

Dnes jsem asi hodinu vkládal informace o první trase. Po odeslání mi to vyhodilo chybu:


Warning: file_get_contents(undefined) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/vhosts/hedvabnastezka.cz/httpdocs/application/modules/article/models/FormResponse.php on line 1747


Takže snaha byla asi k ničemu.

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku