BĚŽECKÉ TRASY

Brno: běžecká trasa Nový Hrad a zpět

Ačkoliv je Brno druhé největší město v ČR, nachází se v jeho okolí neuvěřitelné množství lesů i kopců, kde se vyřádí i trailoví běžci. Tato trasa vás zavede do lesů kolem Adamova, kde vás překvapí krásné cestičky i prudké kopce. Vrcholem trasy bude stoupání na zříceninu Nový Hrad.Základní parametry běžecké trasy

Turistický region: Brno a okolí

Kraj: Jihomoravský

Délka trasy (km): 26.964

Převýšení (m): 809

Povrch: Přírodní terén (kros)

Popis běžecké trasy

Terén / technická náročnost: jedná se o náročné lesní traily a zpevněné cesty. Na trase se nachází několik krátkých asfaltových úseků.

Trasa: z brněnské čtvrti Řečkovice se vydáte po modré turistické trase směrem na Jehnice, kde se napojíte na žlutou značku, po které doběhnete až do vesnice Útěchov. Následně vás čeká krátký asfaltový úsek skrz vesnici a poté již budete prudce sbíhat do Adamova. Z Adamova vás čeká dlouhý a táhlý kopce až na Nový Hrad, ze kterého budete po červené turistické značce krásnými lesními cestičkami pokračovat až malé vesnice Vranov. Z Vranova se již po turistických značkách budete blíž zpět do výchozího místa. Poctivých 27 kilometrů s vertikálním kilometrem!

Fotografie z běžecké trasy

 

Autorem trasy je Vojtěch Bořil


Hodnocení běžecké trasy
Průměr
0.00
Celkem hodnotilo trasu 0 běžců
Zaběhnuté časy na trase (od nejrychlejšího)
Běžec Celkový čas Datum Tempo (min/km) Poznámky
Přidej svůj zaběhnutý čas:
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku