BĚŽECKÉ TRASY

Brno: běžecká trasa přes prudké kopce nad Anthroposem

Tato náročná kopcovatá trasa Vás zavede od brněnského výstaviště vzhůru do lesů v okolí Brna. Překvapí vás nejspíše prudká stoupání i krásné seběhy, neuvěřitelné traily doslova pár minut od centra velkoměsta vás bezesporu uchvátí. Na pouhých 13 kilometrech nasbíráte poctivých 680 výškových metrů.Základní parametry běžecké trasy

Turistický region: Brno a okolí

Kraj: Jihomoravský

Délka trasy (km): 10.89

Převýšení (m): 419

Povrch: Převážně terénní

Popis běžecké trasy

Terén / technická náročnost: jedná se o běhatelné traily a zpevněné cestičky s minimem asfaltu. Některé pasáže na Kamenném vrchu jsou za mokra technicky náročnější.

Trasa:Anthroposu začnete prudce stoupat až na kopec u hotelu Myslivna v brněnských Kohoutovicích. Hned při náběhu do lesa se vydejte vlevo lesní cestičkou vzhůru, která kopíruje asfaltovou cestu. Následně na vás čeká několik vlnitých kilometrů, a poté vás čeká prudký seběh, abyste jen o několik minut později začali opět nabírat ztracené výškové metry. Krásným trailem seběhnete do lesů nad Kamennou kolonií a po členitých trailech se dostanete opět zpět k muzeu Anthropos.

Fotografie z běžecké trasy

 

Autorem trasy je Vojtěch Bořil


Hodnocení běžecké trasy
Průměr
0.00
Celkem hodnotilo trasu 0 běžců
Zaběhnuté časy na trase (od nejrychlejšího)
Běžec Celkový čas Datum Tempo (min/km) Poznámky
Přidej svůj zaběhnutý čas:
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku