BĚŽECKÉ TRASY

Vysočina: běžecká trasa z obce Sklené nad Oslavou

Okruh přes anomální výskyt lesních mravenců a zrezavělou věží, na kterou se jen tak někdo neodváží.Základní parametry běžecké trasy

Turistický region: Vysočina

Kraj: Vysočina

Délka trasy (km): 12.052

Převýšení (m): 270

Povrch: Převážně terénní

Popis běžecké trasy

Od nádraží vyběhneme směrem k hlavní silnici, kde se napojíme na žlutou turistickou značku. Vyběhneme z obce a pokračujeme po žluté až na lesní silnici a dále nahoru po cestě. V půlce druhého kopečku uhneme ze silnice vlevo do lesa. Jsou zde lesní cesty a i kdyby nebyly, les je suchý a přehledný. Vydáme se směrem od silnice až uvidíme Čechův rybník. Doběhneme k němu a pokračujeme přes tábořiště vlevo od vody. Napojíme se na polní cestu, která nás zavede na zpevněnou silnici.

Po silnici běžíme vlevo (od vesnice Bobrůvka) až do úzkého lesního pásu. Jakmile ho přeběhneme, odbočíme vpravo a po louce pokračujeme podél něj. Vyježděná cesta nás zavede až ke staré rezavé věži. Odvážíte se na ni vylézt?

Vrátíme se na zpevněnou silnici, ale jen ji přeběhneme a pokračujeme rovně. V tomto lese je anomální počet mravenišť. Nikde jich není tolik, jako zde. Proběhneme lesem, na silnici, po které jsme již běželi, se vydáme vpravo, až narazíme na červenou turistickou značku. Po ní doběhneme zpět do Skleného.

Fotografie z běžecké trasy

 

Autorem trasy je Tomáš Sadílek


Hodnocení běžecké trasy
Průměr
0.00
Celkem hodnotilo trasu 0 běžců
Zaběhnuté časy na trase (od nejrychlejšího)
Běžec Celkový čas Datum Tempo (min/km) Poznámky
Přidej svůj zaběhnutý čas:
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku