BĚŽECKÉ TRASY

K pramenu Prokopského potoka: běžecká trasa přes Makču Pikču v Praze

Běh městským parkem na Praze 13 je balzámem na duši mezi paneláky. Krásně upravené prostředí vám nabídne mnohem více, než byste čekali.Základní parametry běžecké trasy

Turistický region: Praha

Kraj: Praha

Délka trasy (km): 4.967

Převýšení (m): 86

Povrch: Převážně asfaltový

Popis běžecké trasy

Start je jen kousek od metra Lužiny. Vybíháme kolem mateřské školky a vydáváme se po asfaltované cestě směrem k rybníku vlevo. Mineme jej a pokračujeme rovně do houští stromků tak, abychom za ním mohli podběhnout hlavní silnici. Po cyklistické stezce běžíme do menšího parčíku s dětskými hřišti. Kousek za ním se dostaneme k prameni Prokopského potoka. Jedná se o sochařské umělecké dílo, kde mnoho lidí hledá místo klidu a odpočinku.

Vrátíme se zpět do Central Parku, kde tentokrát běžíme po druhém břehu potoka. U rybníka odbočíme mírně vpravo do "lavičkové aleje" a pak chvíli běžíme po vyšlapané cestičce pod navezenou haldu Makču Pikču. Po cestě vyběhneme na vrch, kde máme srdce Prahy 13 jako na dlani. Seběhneme na druhou stranu, oběhneme Nepomucký rybník a vrátíme se pod metro.

Fotografie z běžecké trasy

 

Autorem trasy je Tomáš Sadílek


Hodnocení běžecké trasy
Průměr
2.00
Celkem hodnotilo trasu 3 běžců
Zaběhnuté časy na trase (od nejrychlejšího)
Běžec Celkový čas Datum Tempo (min/km) Poznámky
Přidej svůj zaběhnutý čas:
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku