ČASOPIS SVĚT BĚHU

Časopis Svět běhu

Časopis Svět běhuJAK ZÍSKAT ČASOPIS SVĚT BĚHU?

VÝHODNÉ PŘEDPLATNÉ V AKCI ZA 95 Kč (v hodnotě 156 Kč) - časopis vám bude doručen přímo do schránky.

Na alza.cz za 45 Kč / vydání.

V trafikách za 49 Kč / vydání.

CO NAJDETE V ČASOPISE SVĚT BĚHU?

  • 4x ročně porce kvalitního obsahu.

  • Rady k tréninku, výživě, regeneraci od odborníků ... nebudeme psát rychlokvašné články typu "7 rad, jak běhat rychleji". Kvalita obsahu je pro nás zásadní, nechceme čtenářům servírovat 100 povrchních stran. V roce 2018 budeme pravidelně v každém čísle přinášet rady expertů (více viz o redakci a pravidelných autorech zde).

  • Tipy na unikatní běžecké trasy a závody u nás i v zahraničí, protože běhat v krásné přírodě a krásné atmosféře je nádherné.

  • Nezávislé testy běžeckého vybavení.

  • Rozhovory se zajímavými běžkyněmi a bežci.

SPOLUPRACUJEME

Logo ČSOS

ČSOS - Český svaz orientančích sportů se bude podílet na obsahu časopisu články ze světa orientačního běhu. Orientační běh je v České republice velmi oblíbený druh běhu, který běžce dostane do přírody a změstná nejen nohy, ale především také mysl.

 

Logo CZSA

CZSA - Česká skyrunningová asociace se zabývá podporou a rozvojem skyrunningu v ČR. Jejím členem se může stát každý, kdo miluje běh a rychlý pohyb v horách a má zájem se účastnit běžeckých závodů ve skyrunningu nejen v ČR, ale také v zahraničí. Každodročně také vyhlašuje svůj vlastní žebříček vítězů a sestavuje reprezentační tým pro zahraniční závody.

 

 

 

 

KDY ČASOPIS VYCHÁZÍ?

Časopis vychází 4x ročně (březen, květen, září, listopad).

 

Ukázka z časopisu Svět běhu 1

 

 

Ukázka z časopisu Svět běhu 2

Ukázka z časopisu Svět běhu 3

 

Ukázka z časopisu Svět běhu 4

Ukázka z časopisu Svět běhu 5

OHLASY ČTENÁŘŮ

běžec Radim

Ahoj, včera mi přišlo první vydání časopisu Svět běhu a jsem opravdu milé překvapen. Je vidět, že to opravdu píší samotní běžci. Moc se mi líbí článek o psychické přípravě na závody, pak běžecké desatero i tréninkové plány na 10 km, článek o tejpování. Vše je přehledné, srozumitelné a hlavně je tam minimum reklamy na oblečení a obuv, což se mi líbí. Chápu, že nějaká reklama být musí, aby se to zaplatilo, ale držte to na minimu. Jestli můžu poprosit, v příštím vydání zda by mohl být tréninkový plán na mých oblíbených 5 km. Moc děkuji za tento časopis a přeji Vám všem hodně běžeckých i redaktorských úspěchu v roce 2018. Už se těším na další vydání. S přátelským pozdravem běžec Radim.

běžec Jirka

Dobrý den, chci vám moc poděkovat za váš časopis. Dneska jsem ho konečně sehnal v našem malém městečku a je to víc než poučné čtení. Jsem velmi mile překvapen, opravdu velmi! Děkuju!

 

STARŠÍ ČÍSLA KE STAŽENÍ

V letech 2015-2017 jsme vydávali Svět běhu jen jako jednorázovou krátkou přílohu Světa outdooru. Pokud se chcete podívat, jak vypadala tato starší vydání, najdete je níže ke stažení. Teprve od roku 2018 bude Svět běhu vycházet 4x ročně a pochopitelně s nejméně 2x větším počtem stran:

 

INFORMACE PRO INZERENTY

Kontakt pro inzerci: michaela.gladisova@svetbehu.cz