Fotografie ze závodů

Běhej lesy Lednice, Tři Grácie, 2.část (15:28-15:35)

Datum konání závodu: 28.05.2016

Nádherné prostředí významné svými památkami i krásnou přírodou je nejen pro turisty velmi atraktivní lokalitou. Tentokrát si budete moci proběhnout trasu spojující Lednici a Valtice. Odstartujete přímo z Lednicko-valtického areálu zapsaného na listině světového dědictví UNESCO v blízkosti Spa Resortu Lednice. Trasa vede přes Apollonův chrám na návrší u břehu Mlýnského rybníka, proběhnete se kolem Chrámu tří Grácií i okolo „paláce pro koně“ Nový Dvůr. Závodníci na delší trase proběhnou i kolem trojboké kaple Sv. Huberta a pod vítězným obloukem Randez-vous. Užijete si jedinečnou přátelskou atmosféru závodu v krásném prostředí jako z pohádky.Informace a výsledky závodu najdete na v Termínovce

Počet fotografií v galerii: 78

Po kliknutí na jeden ze tří náhledů se otevře galerie, kde můžete prolistovat všechny fotografie. Všechny fotografie je možné stáhnout v plné kvalitě. Tak se najděte :)

Fotografie

Fotografie

Fotografie

Autor: Libor Šuhajda


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku