Fotografie ze závodů

Krajský půlmaraton Plzeňského kraje (12:57-13:04)

Datum konání závodu: 22.04.2017

Kopcovitý začátek trasy půlmaratonu vede ze Škodalandu skrz Litice, Šlovice, Dobřany, Lhotu a Valchu. Závod se běží po silnicích a zpevněných cyklotrasách, a je určena především pro sportující jedince. I ostatní, kteří nemají dostatek sil na půlmaraton, mají možnost přihlásit se na jednu z kratších tras, a to krajskou pětku a krajskou desítku. Pro nejmenší jsou v areálu Škodaland připraveny běžecké závody a doprovodné aktivity.Informace a výsledky závodu najdete na v Termínovce

Počet fotografií v galerii: 46

Po kliknutí na jeden ze tří náhledů se otevře galerie, kde můžete prolistovat všechny fotografie. Všechny fotografie je možné stáhnout v plné kvalitě. Tak se najděte :)

Fotografie

Fotografie

Fotografie

Autor: Tereza Mašková


Diskuse

Dan
Dan

Bohužel to moc nenavazuje. 12:57 Vám u půlmaratonu Plzeňského kraje asi 1 minuta chybí, takže Vám zhruba 10 závodníků vypadlo. A zrovna já. :-( Takové pěkné fotky v dešti :-) Nu co se dá dělat.

Martin
Martin

Taky tam chybím.

Kačka
Kačka

Můžu se zeptat, zda jste fotila až do konce půlmaratónu a nebo jste skončila někdy kolem jedné? Bohužel jsme dobíhali až v půl třetí a mrzelo by mě, kdybychom žádnou fotku neměli.


Děkuji za odpověď.

Tereza Mašková
Tereza Mašková

Z důvodu silného deště jsem musela focení ukončit. A ano, několik závodníků jsem nevyfotila.

Le Moor
Le Moor

Terko, tyjo taky jsem se tam nikde nenašel...kukám špatně? ;-) Díky Tomáš

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku