Fotografie ze závodů

Prague Park Race Prokopské údolí (před startem + start)

Datum konání závodu: 29.10.2017

Jedinečný běžecký závod dlouhý 14 km s převýšením 450 m nebo 8 km, konaný v překrásné přírodě v zeleném srdci Prahy. Trailový závod, při kterém stěží poznáte, že běžíte ve velkoměstě.Informace a výsledky závodu najdete na v Termínovce

Počet fotografií v galerii: 35

Po kliknutí na jeden ze tří náhledů se otevře galerie, kde můžete prolistovat všechny fotografie. Všechny fotografie je možné stáhnout v plné kvalitě. Tak se najděte :)

Fotografie

Fotografie

Fotografie

Autor: Petra Kopková


Diskuse

 Katka
Katka

Neexistuje špatné počasí, jen špatně oblečený běžec. Výjimkou je případ, kdy se běžci rozhodnou startovat za bouře, krupobití a vichřice desetiletí :D :D

Pavel
Pavel

No teda.Já rád chodím do přírody, ale zrovna tu větrnou neděli jsem se bál vyjít i na ulici a to nejsem nijak úzkostlivý.Ven jsem vyšel k večeru až za tmy, to už vítr v Praze skutečně přestal.Notabene v lesích to nebylo bezpečné ani následující dny.Můžete být rádi, že na nikoho nespadl strom nebo něco, pak už není cesty zpět.Prostě se nemůžu zbavit pocitu, že dneska je možné všechno.Mám pochopení pro různé bláznění, al tohle je moc.

Tom
Tom

Nesmyslný hazard a nepochopitelný. Nehodný docela fajn seriálu i organizátorů.


Nakonec víc štěstí než rozumu.

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku