ORIENTAČNÍ BĚH ORIENTAČNÍ BĚH

Dnes je světový den orientačního běhu 2016

Dnes je světový den orientačního běhu 2016

Ve středu 11. května (dnes) se koná první Světový den orientačního běhu - po celém světě proběhne v jeden den řada soutěží a prezentací orienťáku pro příchozí veřejnost.Na webu http://worldorienteeringday.com/ můžete sledovat průběh celé akce. Je zaregistrováno přes 2000 míst, kde se bude orienťák běhat - a to od Grónska po Nový Zéland.

Přijďte si orientační běh vyzkoušet i Vy - podaří se překonat počet čtvrtmilionu startujících orienťáků v jeden den a zapsat se tak do Guinessovy knihy rekordů?

V Česku se zapojí přes 30 klubů

V Česku se zapojí přes 30 klubů - Světový den OB budou hostit Praha, Dobříš, České Budějovice, , Litvínov, Liberec, Chrastava, Doksy Jablonec nad Nisou, Vrchlabí, Studenec, Jičín, Pardubice, Sezemice, Chlumec nad Cidlinou, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Šternberk, Šumperk, Opava, Ostrava, Prostějov, Kokory, Zlín, Luhačovice, Uherský Brod, Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Chotěboř.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku